32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Ada Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Ada Tv Canlı Yayın

 

20 Temmuz 2008 tarihinde yayın hayatına geçiş yapan ada tv, star medya grubu kontrolü altında geniş bir kitleye ulaşmış durumda. Yeni atılımlar ve başarısıyla her geçen gün daha yüksek bir potansiyele sahip olmaya başlayan kanal, internet üzerinden site aracılığı ile rahatlıkla seyretme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin ilk haber kanalı olma özelliği taşıyan ayrıcalığı sayesinde, en güncel ve gerçekçi bilgilere ulaşmak mümkün. Kaliteli yönetim kadrosu ve sonuçları ile uzman programcılar eşliğinde en gerçekçi haberleri rahatlıkla ulaşılabilir.
 
Ada Tv Canlı Yayın
 
Hem Türkçe hem de İngilizce olarak yayın yapma potansiyeline sahip olan ada tv, internet üzerinden de tüm dünyaya ulaşma olanağı vermektedir. Merkezi Girne olarak öne çıkan kanal Ada Tv canlı yayın kapsamında hem Türksat üzerinden hem de internet vasıtasıyla izlenebilir. Kıbrıs hakkında detaylı haberler ekrana yansırken aynı zamanda Türkiye konusunda da en güncel bilgiler ekrana düzenli olarak farklı zaman dilimlerinde geliyor. Canlı olarak ne zaman isterseniz kanalı dilediğiniz zaman seyredebilirsiniz.
 
Ada Tv Yayın Akışı
 
Kendi içinde oluşturduğu uzman grup ile beraber Star Medya Grubu oldukça kaliteli bir yayın imkanı tanıyor. Görev almış olan uzman kadro teknik yönetim, idare, her türlü destek ve içerik noktasında önemli çalışmalar sağlıyor. Bu çalışmalar doğrultusunda hızlı şekilde ekrana yansıyan haberler geniş bir yelpazede desteklenmektedir. Bunlar arasında dünya ve Kıbrıs gündemi, ekonomi, sağlık ve para ile teknoloji gibi daha pek çok farklı haber yer almaktadır. Uzman bir medya grubu kapsamında düzenli olarak haber sunan kanal, şu an Kıbrıs'ın en önemli haber kanallarının başında geliyor.
 
Kurumsal Hizmet Anlayışı ile Ada Tv
 
Tamamen Star Kıbrıs Medya Grubu bünyesinde kaliteli bir hizmet sağlayan ada tv, aynı kaliteye sahip yayın akışı üzerinden destek vermektedir. İşinde başarılı olan yönetim kadrosu ve teknik destek kapsamında personel, en güncel bilgilerin anında ekrana yansımasına fırsat tanıyor. Bu konuda Türksat üzerinden rahatlıkla seyredebilir; aynı zamanda interneti kullanarak, siteye giriş yapmak suretiyle doğrudan bağlantı kurabilirsiniz. Üstelik HD kalitesiyle herhangi bir kesinti olmadan düzenli olarak anında izlemeniz mümkündür.