32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Kudüs Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Kudüs TV’yi canlı ve kesintisiz izlemek için hiç şüphesiz en doğru adrestesiniz. Kudüs TV kanalı, 2008 yılında Nurettin ŞİRİN ve İkbal KÖSEOĞLU sayesinde kurulan bir internet televizyonudur. 28 Ekim’de bazı sebeplerden dolayı RTÜK tarafından kanalın yayını durdurulmuştur. Kanalın sahipleri daha sonraki süreçlerde itiraz dilekçesi sundular ve yaklaşık 8 yıl önce aramıza katılan Kudüs TV tekrar yayın hayatına başlamış oldu. Her kesimden çok geniş bir seyirci kitlesine sahip olan kanal yoğun ilgi ve artan seyirci kitlesinden dolayı yayınlarını uydu platformuna taşımak için gerekli çalışmaları başlattılar. 2013 yılında tamamlanan işlemlerden sonra kısa bir sürede Türksat uydusundan aynı isim ile yayın hayatlarındaki başarıyı televizyona da taşımış oldular. Artık Kudüs TV’ye sadece internet üzerinden değil Türksat uydusunu kapsayan her platformdan izleme şansı yakalayabilirsiniz.

 

              Kudüs TV’nin yayın akışında dönen programlardan bazıları; Günün Yorumu, Ana Haber, Sözün Gücü, Perspektif, Üçüncü Göz ve Kudüs TV ve Halka Sorduk gibi ilgi ile izlenen programlardandır. 2007 yılında internette yayın hayatına başlayan kanal, sosyal medya hesaplarında da oldukça aktif bir tutum izlemektedir. Türkiye’de internetten yayın yaparak bir ilki gerçekleştiren kanal internetteki popülerliğini ve başarısını televizyondaki yayınlarda da devam ettirmeyi başarmıştır. Kudüs TV, sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da ve hatta Türkiye’nin çevre ülkelerinde geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Tüm içeriklerini Türkçe dilinde yayınlayan kanalın ana teması haber ve analiz üzerinedir.

 

              Kudüs TV’nin ücretli yayın platformlarında bir yayını yok. Kanala ücretsiz bir şekilde istediğiniz platformdan ulaşabilirsiniz. Eğer televizyon yerine kanalları internet üzerinden izleyip takip eden bir seyirciyseniz, yayın hayatına ilk olarak internetle giriş yapan Kudüs TV’yi kolaytv’den izlemeye başlayabilirsiniz. Dini birçok kanaldan farklı olarak haber analizi ve tartışma programları yapan kanalın gündüz kuşağında kadınlara yönelik programları da bulunuyor. Dini yayınlar ağırlıkta olan kanalda eğer dini programları ve yayınları tercih eden, sıklıkla izleyen bir izleyiciyseniz Kudüs TV’yi izlemek size birçok şey katacaktır. İnternet üzerinden  takip edebileceğiniz kanalı, kolaytv’den kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.