32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Kanal 26

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Kanal 26 Canlı Yayın

 

Eskişehir'in en önemli ve ayrıca ilk kanalı olarak öne çıkan kanal 26, aynı zamanda ülke çapında izleme potansiyeli sunuyor. Kaliteli programları ve zengin içerikleri ile beraber internet üzerinden kolaylıkla kanala giriş yapılabilir. Yapmanız gereken hemen site üzerinden doğrudan herhangi bir bağlantı problemi olmadan geçiş sağlamaktır. Aynı zamanda yayın akışı ve frekans ile beraber nerelerden izlenebileceği konusunda pek çok farklı bilgiye ulaşmanız mümkün. Eskişehir odaklı olarak değişik haberler ve programlar sunan Kanal 26 canlı yayın ile beraber günün 24 saati boyunca seyredebilirsiniz.
 
Kanal 26 Canlı Yayın
 
29 Kasım 1992 tarihinden bu yana yayın hayatını sürdüren kanal 26, Eskişehir'in en önemli ve en kaliteli kanalı olarak öne çıkıyor. Yayın adına Türkiye olmak üzere pek çok farklı yerden internet vasıtasıyla da seyretmek mümkün. Türkçe dil üzerinde Eskişehir kaynaklı olarak yayın yapan kanal, özellikle kültür ve medeniyeti ile büyük öneme sahip olan Eskişehir hakkında pek çok farklı bilgi sağlamaktadır. Zira Eskişehir halkı büyük bir ilgi ve özenle kanalı sürekli olarak takip ediyor.
 
Kanal 26 Canlı Yayın Akışı
 
Yayın akışı içerisinde hayata dair pek çok farklı bilgi yer alırken, aynı zamanda Eskişehir ile beraber ülkenin gündemi hakkında en detaylı haberlere ulaşmak mümkün. Aynı zamanda uydu ve kablo yayın üzerinden de kanal internet ile beraber seyretmek potansiyeli sunuyor. Böylece bir Ulusal Kanal olma yolunda önemli adımlar atmış olan kanal 26’yı, ne zaman isterseniz dilediğiniz noktadan bağlantılı olarak seyredebilirsiniz. Eskişehir insanını ile beraber en iyi şekilde tanıtan kanal, aynı zamanda ülke çapına hitap edecek birbirinden kaliteli programlar sunuyor.
 
Kanal 26
 
Büyük küçük her kesime hitabe eden farklı programlar ile beraber gün içerisinde ne zaman isterseniz kanalı seyredebilirsiniz. Spor, eğlence, ekonomi, yöresel haberler, güncel haberler, ülke gündemi, kültür sanat, sağlık ve teknoloji gibi daha pek çok farklı konu değişik zaman dilimlerinde ekrana yansıyor. İnternet vasıtasıyla site üzerinden giriş yapmak suretiyle rahatlıkla bu kanalı seyretme şansını elde edebilirsiniz. Herhangi bir kesinti olmadan ve bağlantı problemi yaşamadan kanalı günün 24 saati süresince seyretmeniz mümkün.