32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Aksu Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Aksu Tv Yayın Programları

 

Aksu tv  2008 yılında yayına başlayan Kahramanmaraş Radyo ve Televizyon yayınları logolu bir televizyon kanalı olmaktadır. Türksat 4a uydusundan 12.265 Mhz ve vertical 27.500 ayarlanması ile sinyal alımı gerçekleşmektedir. İzlenme olarak Aksu Tv canlı yayın programları Kahramanmaraş merkezden başlayarak Avrupa’nın tüm yerlerinde, Ortadoğu Ülkelerinde, Kuzey Afrika tarafında, Orta Asya ve Çin olmak üzere tamamen net bir şekilde izlenebilmektedir.

Bunların yanı sıra aksu tv canlı yayını, internet bağlantısı olan Smart Tv, Apple Tv, IP Tv bulunan cihazlarda da 7 / 24 izlenebilmektedir. Aksu Tv 40 kişiye sahip olan bir ekibi sayesinde yayıncılık konusunda hızlı büyümüş ve inanılmaz başarılara imza atmıştır. Kısa süre içerisinde gerçekleşen bu büyüme ile ekip üyelerine yeni insanlar katmış ve yeni açılımlara devam etmişlerdir. Her gün ortalama olarak 5 canlı yayın sunması ve farklı içerikleri ile izleyicileri sıkmaması kanalın en büyük özelliklerinden.

Ayrıca Aksu Tv Yayın bakımından HD naklen yayıncılık arabasıyla sadece stüdyo koşullarında değil, dış ortamlarda gerçekleşen olayların canlı şekilde naklen iletilmesini, maç karşılaşmalarında stadyumdan canlı sunumlar yapabilen bir kanaldır.

Aksu Tv Tarafından Sunulan Programlar

Her zaman yapılan farklı programlar ve canlı yayınlar ile izleyici kitle sıkılmadan ekran başına toplama amacı olan Aksu Tv içerisinde barındırdığı birçok program ile bunu sağlamaktadır.

Aksu Haber

Haberlerin merkezinde inen ve gündemin en önemli olaylarını detayları ile izleyicileriyle paylaşan Aksu Tv haberleri Murat Eğridağ’ın sunumu ile  hafta içi saat 19:00’da canlı olarak izleyebilirsiniz.

Aksu Haber 24

Haberlerin gün içerisinde değişimlerini sizlere en ince ayrıntısı ve perde arkası ile sunan Aksu Haber 24 geceleri saat 00:00 ile birlikte Murat Eğridağ’ın sunumu ile sizlerle buluşmaktadır.

Artı Eksi

Aksu Tv ekran klasiklerinden olan ve birçok hukukçu, inşaat mühendisi, araştırmacı yazar gibi konum sahibi kişilerin katıldığı ve ülkede bulunan artı eksilerin tartışıldığı bir program olarak izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Her Salı saat 20:30’da canlı olarak yayınlanan bu program ile izleyiciler ülke haberlerine ulaşım sağlayabilirler.

Belgesel Kuşağı

Hayvanların gizli dünyalarını görme ve bilgi edinme amaçlı yayınlanan bu belgesel kuşağı her sabah saat 07:00’de hafta içi olarak ekranlara yayınlanmaktadır.

Bizim eller

Cuma Vaazı ve hutbesi

Deklanşör

Eğitime Bakış

Bu programlarda kanal içerisinde bulunmakta ve belli zaman çizelgelerinde sunulmaktadır.