32.2458 TL
34.9733 TL
2425.10 TL

TJK Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Tjk Tv

 

Ata sporumuz olan at yarışlarını gün içerisinde binlerce insan takip etmektedir. Yarış severlerde yaratmış olduğu heyecan ve zevk ile her geçen gün takipçisini attıran at yarışları için 1 Eylül 2007’den bu yana TJK TV yayınlar yapmaktadır. Hipodrom heyecanına ortak olmanız için sizlere günün her anında yayınlar yapman TJK TV binlerce izleyicisi ile birlikte kendini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

Yerli ve Yabancı At Yarışları

Yerli ve yabancı birçok yarış gün içerisinde TJK TV üzerinden sporsevere servis edilmektedir. Türkiye’de Bursa, Elazığ, Adana, İstanbul başta olmak üzere ülke genelinde yapılan bütün yarışlar yayınlanmaktadır. Dünya genelinde özellikle Amerika’da yapılan yarışlar ile birlikte Asya, Avrupa ve kıtalarda yer alan müsabakaları izleyebilirsiniz. Sabahın ilk saatlerinden itibaren başlayan heyecan yabancı ülkelerde devam eden yarışlarla gece saatlerine kadar sürmektedir.

Yarışların yanı sıra TJK TV’de at yarışı oynamayı seven insanlar için de programlar bulunmaktadır. Yarışları izlemeden önce dilerseniz atlar ile ilgili bilgileri elde edebilirsiniz. Gün içerisinde farklı saatlerde ve her yarıştan önce başlayan programlarda at yarışı uzmanları yorumlar yapmaktadır. Dolayısıyla az öncede söylediğimiz gibi isterseniz bahis konusunda da birçok bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

İnternet Yayınları

Teknolojinin ve bilişim sektörünün gelişmesi ile birlikte birçok kanal internet üzerinden yayınlar yapmaktadır. Ata sporumuz olan yarışları TJK TV internet üzerinden de siz sporsevere sunmaktadır. Resmi internet sitesine tıklamanız ile birlikte istediğiniz her yerden yarışları takip edebilirsiniz. Mobil uyumlu sitesi sayesinde de bilgisayara ihtiyaç olmadan siteye erişim sağlayabilirsiniz. Kolay kullanımı ile gün içerisinde ki yarışları evde veya dışarda dilediğiniz her yerde TJK TV’nin internet sayfasından izleyebilir ve kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Kesintisiz Yayın

Sabahın ilk ışıklarında başlayan yarışlar ile birlikte Türkiye’de gün içerisinde devam eden bütün yarışları kesintisiz bir şekilde sizlere sunmaktadır. İnternet üzerinden izleyeceğiniz yayınlarda özellikle hiçbir kesinti sorunu yaşanmamaktadır. Dilediğiniz her ortamdan siteye erişim sağlayabilir veya arzu ederseniz televizyonlarınızdan izleyebilirsiniz.

Kaliteli Yayın

Yayınların kesintisiz olması kadar kaliteli olması da kesinlikle önemlidir. İzlemek istediğiniz yarışların HD kalitesi ile sizlere sunulduğunu unutmamalısınız. Gün içerisinde tüm yarışlarda HD kalitesi ile yayın yapılmaktadır. İnternet üzerinden izleyebileceğiniz her yarış HD kalitesinde olduğu içinde keyifli vakit geçirebilir ve bu heyecana ortak olabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan yayınların yanı sıra televizyonlarınızdan izleyeceğiniz yarışlarda da kaliteli yayınlar yapılmaktadır. Televizyonunuzdan kanalı seçmeniz kaliteli yayınlara ulaşmak için yeterli olacaktır. Dilediğiniz her yerden erişim sağlayabilir ve arzu ettiğiniz her yarışı kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.