32.2419 TL
34.9692 TL
2424.60 TL

Tay Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Tay Tv Canlı Yayın

 

At oyunları Türkiye’de en çok oynanan oyunlardan bir tanesidir. Birçok kişinin büyük bir tutkuyla ve heyecanla oynadığı at oyunları aynı zamanda kazanç elde etmek isteyenler için de büyük bir fırsat olabiliyor. Tay TV at yarışlarını canlı olarak takip edebileceğiniz ve heyecanlı yarışmaları izleyebileceğiniz kanallardan bir tanesidir. HD yayın kalitesi ile kesintisiz bir yayın isteyenler için en doğru tercih Tay TV olacaktır. Tay TV Turksat 3A uydusundan yayın yapmaktadır. 11012 frekansında Vertical (Dikey) olarak HD yayın sunulmaktadır. Kanal sadece canlı at karşılaşmalarını sunmaz. Aynı zamanda günün at yarışları ile ilgili programları izleyebilir ve programlarda verilen tüyoları dinleyebilirsiniz.

İnternetten Kesintisiz Yayın

Televizyon üzerinden Tay TV yayını izleyemiyorsanız ya da bilgisayarınızdan kanalı izlemek isterseniz internet üzerinden kolay bir şekilde kanal ulaşma şansınız bulunmaktadır. Başarılı bir şekilde HD yayın kalitesiyle kesintisiz olarak kanalı izleyebilirsiniz. İnternet erişiminizin olduğu her yerden Tay TV’yi kesintisiz olarak HD izleyebilirsiniz. Özellikle başlayacak olan at yarışlarından önce pist durumunu kanal üzerinden takip edebilir ve at yarışları için verilen tüyoları dinleyebilirsiniz. Özellikle at yarışı oynamadan önce tüyolar alarak daha doğru kararlar vermek istiyorsanız bu programları takip edebilirsiniz.

Tekrar Yayınları

Tay TV günün at yarışlarının yanı sıra tekrar özetlerini de vermektedir. Kaçırdığınız at yarışlarını tekrar izlemek isterseniz özet karşılaşmalarını izleyebilirsiniz. Özetler öncesi ve sonrasında sunulan programlarda o günün at yarışları hakkında değerlendirmeler yapılarak at yarışı oynayacaklara tavsiyelerde bulunulmaktadır. Özellikle at yarışlarında tecrübeli olmayanlar için çok iyi değerlendirmelerin yapıldığı programlar kuponlarınızı yaparken daha doğru seçimler yapmanıza olanak sağlayacaktır. Kendi yorumlarınızı kendiniz yapmak istediğiniz günün oynanan at yarışlarını izleyerek değerlendirmede bulunmak isterseniz tekrar yayınlarına göz atabilirsiniz.

Nerede Olursanız Olun

Nerede olursanız olun Tay TV yayının izlemek için siz de interneti kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız Tay TV araması ile HD yayın sunan Tay TV’ye ulaşabilir ve at yarışlarını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Üstelik yarışlar öncesi ve sonrasında yapılan programları izleyerek tüyolar alabilirsiniz. Aldığınız tüyolar ile daha doğru yarış tahminlerinde bulunabilirsiniz. Siz de tüm bu programlar ve günün at yarışları için Tay TV kanalını takip etmeyi unutmayın.