32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Vatan Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Vatan Tv

 

Vatan Medya Grubu'nun sahibi Vatan Yayıncılık Anonim Şirketi tarafından 26 Aralık 2009 tarihinde kurulan müzik kanalıdır. Vatan TV yayın akışına ise 01 şubat 2010 tarihinden itibaren başlamıştır. İlk başlarda sadece müzik kanalı olarak program kategorilerini belirleyen kanal, zamanla izleyicilerinden gelen olumlu dönüşleri de dikkate alarak ve ülkemiz insanlarının eğlenceye, gülmeye, oynamaya kısaca stres atıp mutlu olmaya yönelik ihtiyacını fark ederek müzik kategorisine müzikle içi içe olan eğlenceyi ekler. Kısa zamanda hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan kanal beğenilerek izleniyor.

Vatan Tv; Türksat, D-Smart, Digitürk, Tele Dünya platformlarından ve www.vatantv.com.tr internet sitesinde kesintisiz ve yüksek kalite ile izlenebilmektedir. Vatan TV, bir çok müzik ve eğlence
içerikli programını canlı olarak seyircilerine sunmaktadır. Canlı yayına seyirciler bağlanabilmekte, istek şarkılarda bulunabilmektedir. Bu sebeple vatan tv canlı yayın konusunda da profesyonelliğini uzman medya ekibi kapsamında kamera önü ve arkasındaki çalışanları ile kanıtlamıştır. Zira en zor yayıncılık şekillerinin başında hiç bir hata kabul etmeyen canlı yayınlar gelir.                  

Yayın Politikası 

Eğlence ve müziğin ön planda olduğu yayın akışı ile Vatan Tv' nin öncelikli hedefi izleyici memnuniyetini yüksek düzeyde tutabilmek. Kanal, geleneksel halk müziği başta olmak üzere, türküler ve daha bir çok müzik türünü seyircileri ile buluşturarak ve bu müzik türlerinin unutulmasının önüne geçmekte, kültürümüze, yörelerimize, geleneklerimize ve milli değerlerimize sahip çıkmaktadır. Ülkemizin değerli sanatçılarını programlarına konuk ederek, onlara ve eserlerine, sanatlarına karşı 
sevgi ve saygımızı pekiştirmek, genç yeteneklere yer açmak da yayın politikalarının bir parçasıdır.

Yayın İçeriği  

Vatan Tv, çoğu canlı yayın olarak ekranlara gelen müzik ve eğlence programları ile izleyicilerine unutulmaz, keyifli ve neşeli saatler vaat ediyor. Kulaklarınızın pasını silmek isteseniz doğru kanaldasınız. Birbirinden değerli sanatçılar, müzisyenler, assolist, solist ve vokaller güzel bir müzik ve eğlence şöleninin içinde sizleri ağırlıyor. Kimi zaman türküler ve arabesk parçalarla hüzünleneceğiniz ama çoğu zaman şarkılar ile oynayacağınız, hatta ekran karşısında halaylar çekeceğiniz saatler sizi bekliyor. 18 yaş ve üstü yaş grubuna hitap eden, yöresel adetlerimizi ve geleneklerimizi, kültürümüzü yaşatan programlar için Vatan Tv izleyin.