32.9267 TL
35.3599 TL
2463.56 TL

Vuslat Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Malatya'nın Sesi: Vuslat Tv

 

19 Temmuz 2010 tarihinde Türksat 3A uydusundan yayın hayatına başlamıştır. Kısa sürede medya dünyasında en beğenilen ve izlenilen yerel kanallar arasında yerini alan vuslat tv, Malatya'yı temsil eden kaliteli ve yerel bir kanal olarak adını duyurmuştur. Güçlü ve teknolojik alt yapısı olan Malatya'nın sevilen ve çok beğenilerek izlenen yerel tv kanalarından biridir. Genç ve dinamik bir kadroya sahiptir. Hızlı, tarafsız, kaliteli, güvenilir ve izleyici memnuniyetini önemseyen bir yayıncılık anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Renkli ve Güncel Program Kategorileri

Kanalın, yayın saatinin gelmesi heyecanla beklenen programları çeşitli kategorilerden oluşuyor. Kanalda yayınlanan program kategorileri; Aktüel, Kültür ve sanat, eğitim, sağlık, ekonomi, spor, tarım, çocuk kuşağı, müzik, haber, gündem, siyaset ve bölgesel haberlerden oluşur. Bu program kategorilerine bölgenin ve ülkemizin ihtiyaçları, ulusal ve uluslararası gelişmelere paralel olarak yenileri eklenmektedir. Bu programlardaki özgün içerik, metin kalitesi, görsel zenginlik uzman bir ekip tarafından hazırlanmalarının eseridir.   

Kanalın en çok izlenilen programları arasında Siyasi gündemi yansıtan  "Medya Analiz" yer alır. Yerel kanal olarak kurulan kuruluş; saat başı haber bültenleri ve çeşitli haber içerikli programlarında gündemi yakından takip etmekte, doğru ve güncel içeriklerle habercilik kriterine özen göstermektedir. Profesyonel kadrosu ile birlikte Malatya ve Doğu Anadolu Bölgesi hakkında izleyicilerine ulaştırdığı gündemin nabzının tutan haberlerin yanı sıra Türkiye ve dünya gündemindeki önemli gelişmeleri de zamanında izleyenlerine ulaştırmaktadır.

Sosyal medya yolu ile kanalın yayın akışını takip edebilir ve canlı olarak kesintisiz 7/24 izleyebilirsiniz. Kanalın teknolojik alt yapısı ile internet sitesi üzerinden de izleyicilerinin her türlü istek ve şikayetlerini izleyici temsilcisi yolu ile dikkate almakta ve seyirci memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya çalışmaktadır. 
 
Yayın Politikası 

Yeniliklere açık çağdaş bir yayın politikasına haizdir. Malatya'nın köylerini ekranlara taşıması da hem yöre halkı hem tüm ülkemiz açısından faydalı bir yayıncılık olarak göze çarpmaktadır. Köyler hakkında bilgiler verilmekte ve bunun yanında köy halkının ihtiyaçları kanal sayesinde gündeme gelmektedir. Ayrıca yayın akışlarında tarım ve hayvancılık faaliyetleri alanında yapılabilecek çalışmalar üzerinde durulmaktadır. Vuslat Tv, yöresel yemekler ve el sanatlarının tanıtımı ile de ülke turizmimize önemli katkılar sunuyor.