32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Kanal Urfa

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Kanal Urfa

 

Kanal Urfa, Şanlıurfa'nın ilk ve tek uydu kanalı ünvanına sahiptir. Türksat uydusu üzerinden yayınlarını sürdüren yerel bir kanaldır. Şanlıurfa'nın yapısını, kimliğini ve tüm özelliklerini izleyicilerine aktaran kanalın genel yayın merkezi, Şanlıurfa'nın Eyyubiye ilçesidir. Kanal, başarılı ve istikrarlı yayıncılığını ödün vermeden sürdürmektedir. Kana Urfa'nın kurucusu ve imtiyaz sahibi İbrahim Toru'dur.

Kanal Urfa'nın İlkeleri ve Yayıncılık Anlayışı,

Şanlıurfa'yla ilgili tüm haber ve olayları ekranlara yansıtan Kanal Urfa sayesinde, şehir genelinde meydana gelen tüm gelişmeler ayrıntılı bir şekilde izleyicilere aktarılmaktadır. Kanal Urfa, yerel bir kanal olmakla birlikte aynı zamanda ulusal kanal olma özelliğine de sahiptir. Yayın içeriklerine bakıldığında, Şanlıurfa il geneline ait haber ve olaylarla birlikte, Türkiye genelindeki güncel haber ve gelişmelere de kanalda yer verilmektedir.

Her zaman kaliteli, nitelikli ve istikrarlı yayıncılık ilkesini benimseyen kanal yönetimi, yayınlarını genel izleyici kitlesini hedef alarak belirlemektedir. 7'den 70'e herkese hitap eden kanal; objektif, doğru ve dürüst yayıncılık yaparak Şanlıurfa halkının beğenisini kazanmakta ve benimsediği ilkelerinden asla taviz vermemektedir.  

Kanal Urfa Frekans Bilgileri,

Aşağıdaki frekans değerlerinden, Kanal Urfa canlı yayın izlemek isteyen herkes kanala ulaşabilir: 

Uydu: Türksat 3A,
Frekans: 12641 Mhz,
Polarizasyon: Yatay (H),
Sembol Oranı: 30000
FEC: 2/3(SD)

Kanal Urfa'nın Yayın İçeriği,

Kanal Urfa'nın haber içeriklerine ve programlarına bakıldığında; ekonomik gelişmeler, tüm güncel olaylar, politik ve siyasi yayınlar, eğitim programları, sağlıkla ilgili içerikler, yaşam ve eğlence programları, müzik ve spor programları ve kültür - sanat yayınları gibi çok geniş bir yelpazede yayıncılık yaptığı görülmektedir.

Kanala ve şehre özgü bazı Kanal Urfa yayınlarından bahsetmek gerekirse; Uğur Ekinci ile Ana Haber Bülteni, Mehteran, Hozan Besir ile Klay Show, Ramazan Köse Show, Yürekten Ezgiler, Sezen Aktaş ile Ana Haber Bülteni, Cuma Vaazı ve Gönül Dostları gibi programlar örnek verilebilir. 

Kanal Urfa, ayrıca ve GAP ve Güneydoğu ile ilgili içeriklere de yer veren nadir kanallardan birisi konumundadır. Şanlıurfaspor maçlarını ve maç özetlerini de yayınlayan Kanal Urfa, futbol severlere de hitap etmektedir. Ayrıca, canlı yayınlamakta olduğu sıra geceleriyle de takipçilerinin takdirini kazanmaktadır. Yayıncılık anlayışını her geçen gün geliştiren kanal, izleyicilerinin desteğiyle başarılı yayıncılığını devam ettirmektedir.