33.0251 TL
36.0593 TL
2578.74 TL

Tv8,5

Paylaş :
CANLI TV İZLE

TV 8,5 Canlı

 

Tv 8,5 2016 yılında Acun Medya tarafından kurulmuştur. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv 8,5 kanalının merkezi İstanbul’dadır. Tv 8 ile kardeş televizyon pozisyonunda olan Tv 8buçuk kanalı, spor içerikli bir kanaldır. Özellikle futbol müsabakalarının ağırlıklı olarak yer bulduğu kanalda, farklı spor dalları ile ilgili yayınlara da yer verilmektedir. 2016 yılında kurulan televizyon kanallarından biri olan Tv 8 buçuk, yayın politikasını geliştirmeye devam etmektedir. Kanalda şu ana kadar, futbol maçları yayınlandığı gibi, dizi, yarışma, güncel yaşama dair içerikler de yer bulmaktadır. Tv 8’de yayınlanmış olan içeriklerin de yer aldığı kanalda, farklı alanlara eğilen programların ağırlık kazanması planlanmaktadır. Tv 8’in kardeş kanalı olan Tv 8 buçuk, geçtiğimiz dönemlerde Tv 8’de yayınlanmış olan dizilere sıklıkla yer vermektedir. Kanalın yayın akışı ve kadrosu tam olarak oturmadığından, yayınlanan programların zaman içerisinde çeşitlilik göstermesi beklenmektedir. Tv sekiz buçuk, yayın duyurusunu 7 gün 24 saat spor yayını yapacağını açıklayarak yapmıştır.

Ücretsiz ve şifresiz spor yayını yapan televizyon kanallarının Türkiye’de aktif olmaması nedeniyle doğan ihtiyaçla kurulan kanalda, futbol, basketbol, voleybol, tenis gibi farklı spor dallarına yönelik içerikler yer alıyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu televizyon kanalının yayın programında ayrıca spor yorumlarına odaklanan programlar da yer alıyor. Spor müsabakalarının ardından, karşılaşmaya dair yorum, eleştiri ve değerlendirmelerin yapıldığı programlar, Tv 8,5 yayın akışında önemli bir yer kaplıyor. Bunun yanı sıra, Tv 8,5 NBA karşılaşmalarını ekrana getireceği bir yayın politikası sunuyor.

Dünyanın en prestijli basketbol ligi olan NBA müsabakaları Türkiye’de düzenli olarak yayınlayacak ilk kanal olma özelliğine sahip olan Tv 8,5 kanalının yayın programında farklı spor dallarına yönelik planlamalar da bulunuyor. Olimpiyat karşılaşmaları, atletizm, tenis, badminton gibi Türkiye’de profesyonel anlamda yaygın olmayan spor dallarına dair içeriklerin de Tv 8,5 kanalında ekrana getirilmesiyle, kanalın özellikle sporla ilgilenenlere odaklanması hedefleniyor. Sporla ilgilenen gençler, spor müsabakaları izlemekten hoşlananlar ve futbol takımı taraftarlarının büyük ilgi gösterdiği Tv 8,5 yayın akışını ve programlarını çeşitlendirmeyi ve genişletmeyi hedefliyor.

 

TV 8,5 Programları

 

Balık Dedektifi

 

balık dedektifi tv 8 buçukBalık Dedektifi, her hafta bir başka balıkçılık rotası izleyen ve Derya Yolyapan’ın sunumuyla gerçekleşen bir televizyon programı. Bazen balık hallerine konuk olarak buradaki durumu değerlendiren Derya Yolyapan, bazen de balıkçılık türleri hakkında, alanında yetkin kişilerden bilgi topluyor. Program şu an balıkçılık ile ilgilenen herkes tarafından ilgiyle takip ediliyor. Derya Yolyapan ile Balık Dedektifi yeni bölüm ile TV 8,5 ekranlarında yayınlanıyor.

 

Sergio ile Walk Show

 

sergio ile walk show tv 8,5Sergio ile Walk Show, Türkiye’nin farklı şehirlerinin gezildiği belgesel tadında bir televizyon programı. Sergio Gürlek tarafından sunulan program, her hafta bir başka şehre konuk oluyor. Şehirlerin yemek kültürlerinden gezilecek yerlerine, etnik yapısından insanların durumuna kadar pek çok konu Sergio ile Walk Show ile ekranlara geliyor. TV 8,5’ta yayınlanan Sergio ile Walk Show yeni bölüm ile her pazar ekranlarda!