32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Tv 52

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Tv 52 Canlı Yayın

 

2008 yılında yayın hayatına geçen TV 52, Ordu üzerinden bölgesel olarak yayın yapan önemli bir kanaldır. ‘Ordu'nun dünyaya açılan penceresi’ sloganıyla hayatına devam eden kanal birbirinden farklı ve kaliteli programlarla geniş bir kitleye sahip. Kanal her ne kadar bölgesel olsa dahi ülke çapında tv 52 canlı yayın üzerinden rahatlıkla verilebilmektedir. Bu durum hem TV aracılığıyla hem de internet üzerinden değerlendirilebilir. Tarafsız ve özgün yayın anlayışı üzerinden halkın takdirini kazanan kanal, aynı zamanda bölge itibarıyla radyo ve gazete hizmetiyle de yayıncılığını sürdürüyor.
 
Farklı Programlar Üzerinden Tv 52
 
Özellikle Ordu ile beraber Karadeniz Bölgesi adına birbirinden değişik programlar gün içerisinde ekrana yansıyor. Bölge hakkında en doğru ve güncel bilgiler ile beraber yörenin değişik kültürü izleyiciye aktarılıyor. Tabi kanalı yayın akışı sadece bununla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda daha pek çok farklı konu hakkında kaliteli programlar bulunmaktadır. Başta güncel haberler olmak üzere siyaset, ekonomi, sanat, din, eğlence, sağlık ve söyleşi gibi daha pek çok farklı konu üzerinde değişik programları seyretmek mümkün.
 
En Güncel Haberlere ve Programlara Ulaşmak İçin Tv 52
 
Canlı yayın ile beraber TV 52 kanalını frekans üzerinden hem TV hem de internet aracılığı ile izleyebilirsiniz. Güncel haberleri ekrana anında yansıtan kadar ayrıca birçok değişik program sunuyor. Bu programla hayat içerisinde ihtiyaç duyulan bazı bilgiler de sağlamaktadır. Örneğin spor, yemek, kültür, gezi, bilim, otomobil ve teknoloji gibi daha pek çok farklı etmen yer almaktadır. Günün farklı zaman dilimlerinde değişik programlar ekrana yansıyor. Herhangi bir kesinti olmadan güçlü bağlantı ile rahatlıkla kanalı seyretmek oldukça kolay.
 
Ordu'nun En Kaliteli Kanalı TV 52
 
Ordu'nun en iyi ve en çok izlenen kanalı olarak öne çıkan TV 52’yi, dilediğiniz her yerden bağlantı kurarak internet aracılığıyla seyredebilirsiniz. Yöresel kanal olmasına rağmen ülke çapında rahatlıkla izlenebilmektedir. Böylece Ordulu ve Karadeniz'de olan ama başka şehirlerde bulunan kişilerde kendi memleketinden haberleri alma şansına yakalayabilir. Tamamen kaliteli ve kurumsal bir yayın yapan bu kanal kapsamında, en doğru bilgilere değişik programlar üzerinden ulaşmak mümkün.