32.8631 TL
35.1968 TL
2450.82 TL

D Max

Paylaş :
CANLI TV İZLE

DMAX Hakkında

 

        D Max kanalı, 17 Mart 2018 tarihinde yayın hayatına son verilen NTV Spor’un yerine Discovery Communications şirketi tarafından kurulan bir kanaldır. Ntv Spor’un sadece spor temalı programlarına nazaran D Max kanalı , NTV Spor’un yayın akışının tam tersi olarak, belgesel, yaşam tarzı, eğlence içerikli programlarla yayın faaliyetlerini sürdürüyor. D Max kanalının hali hazırda bir web sitesi de bulunmaktadır. Yayın akışına ve reyting bilgilerine ulaşmak istiyorsanız sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Dünya genelinde tam üç milyar aboneye sahip olan Discovery Communications yayın faaliyetlerini Türkiye’de dahil 220’den fazla ülkede başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. D Max kanalı, Discovery Communications şirketi tarafından TLC’den sonra Türkiye’de yayınladığı ikinci kanal olmuştur.

 

         NTV Spor, Türkiye’nin spor alanında önde gelen kanallarından biri iken kapanması  17 Mart 2018 tarihinde netlik kazanıp vedası ile tüm spor severleri üzmüştü. Netlik kazanması ile beraber yerini alan D Max, kanalda aynı şekilde çok fazla olmasa da spor programları da yapıyor. Discovery Communications şirketinin Türkiye’de yayın yapan toplamda 13 kanalı vardır. D Max kanalı da bunlardan biridir. NTV Spor her ne kadar Türkiye’de sevilen ve izlenilen bir kanal olsa da, D Max kanalı da dünya çapında bilinen önemli bir kanaldır. Böyle bir kanalın Türk televizyonlarında yayın hayatına başlaması da önemli bir kazanım olmuştur.

 

         Yayın alanında yelpazesini genişleten kanal, izleyici kitlesini de bu şekilde arttırmaya başarmıştır. Kanalda farklı alanlarla ilgili programların olması reklamcılık ve yayın alanında kanal hacmini daha da büyütüp farklı izleyici profillerini de kazanmaya başlamasına olanak sağlamıştır. NTV Spor ile Discovery Communications birkaç yıl önce reklam anlaşması yaparken tanışmışlardı. Doğuş Grubu ile çeşitli çalışmalar içinde de olan şirket daha sonra D Max kanalını Türkiye’ye kazandırmıştır. D Max kanalı, NTV Spor ile aynı frekans üzerinden yayın yapmaktadır. Kanalı Türksat 4A, D Smart 46. Kanal üzerinden izleyebilirsiniz. Eğer kanalı internet üzerinden izlemek istiyorsanız sitemiz canlitv.mobi’ye girerek kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Şimdiden keyifli seyirler!

 

DMAX Programları

 

Altın Peşinde

 

altın peşinde dmaxİzlenme rekorları kıran Altın Peşinde, bir grup madencinin altın arayış hikayesini konu alıyor. Her bölüm ayrı bir macera ve sorunla karşılaşan ekip, altın arayışının yanı sıra Alaska’nın acımasız iklimi, dondurucu soğukları ve boz ayılarıyla da mücadele ediyor. Bütçe aşımları, krizler ve problemlerle dolu Altın Peşinde yeni bölüm ile her Çarşamba 20:55, her Perşembe 12:05’te Dmax ekranlarına geliyor.

 

Nasıl Yapılır?

 

nasıl yapılır dmaxNasıl Yapılır, genellikle seri üretim olan pek çok malzemenin nasıl yapıldığını anlatan bir belgesel programıdır. Dmax kanalında yayınlanan Nasıl Yapılır yeni bölüm ile Cumartesi ve Pazar günleri 04:55’te ekranlara geliyor. Şapka, çivi, tükenmez kalem, şişe ve fener gibi günlük eşyalardan; uydu, roket, araba gibi mühendislik harikası ürünlere kadar birbirinden değişik nesnenin üretim süreci bu yapımda gözler önüne serilir.

 

Yabanda 100 Gün

 

yabanda 100 gün dmaxAlaska’nın haşin doğasında seyahat eden 7 kişilik göçebe topluluk, kış gelene kadar kendi kendine yeten bir topluluk kurmaya çalışıyor. Zorlu iklim koşulları ve ilkel yöntemlerle sürdürülen hayatta kalma çabası, topluluğun vahşi doğa ile olan mücadelesini ele alıyor. Modern hayatın bütün konforlarından uzakta devam eden doğayla iç içe yaşam Yabanda 100 gün yeni bölüm ile Dmax kanalında yayınlanıyor.

 

Ölümcül Av

 

ölümcül avDünyanın en ölümcül mesleği olan yengeç avcılarının hikayelerine yer veren Ölümcül Av, Alaska balıkçılarının dev dalgalarla ve dondurucu soğukla mücadelesini konu ediniyor. Bütün bir aileye yıllarca yeten yüksek miktarda para kazanma imkanı için çıkılan yengeç avlama serüvenleri, yaralanma garantili akıl almaz bir maceraya dönüşüyor. Yengeç avcılarının soluk soluğa savaşı, Ölümcül Av yeni bölüm ile her Salı saat 21:55’te ekranlara geliyor.