32.9419 TL
35.4239 TL
2462.66 TL

As Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

      As TV, Bursa’nın yerel televizyon kanallarından birisidir. 1975 yılından bu yana Turizm, Medya, Otomotiv, Lojistik, Gayrimenkul ve Havacılık gibi birçok sektörde çalışmaları olan Sönme Holding tarafından 1995 yılında kuruldu. ‘’ Bursa’nın kanalı’’ sloganıyla yayın hayatına başlayan kanal, Bursa şehrine ve Bursalılara hizmet amacıyla kurulmuştur. Amacı daha çok Bursa şehri üzerine olmasına rağmen diğer yerel kanallara göre daha genel içeriklerden oluşan programları yayınlanmaktadır. Kanalı izlerken hem Bursa ile ilgili hem de Türkiye gündemi ile ilgili birçok haberi takip edebilirsiniz. As TV’nin yayın akışında ekonomi, belgesel, sağlık, spor, çocuk, kadın, moda ve haber bülteni içerikli birçok program vardır.

       Bursa ve Türkiye’nin en çok izlenen yerel kanallarından biri olan As TV’yi Türksat 4A ve D-Smart üzerinden izleyebilirsiniz. Eğer kanalı, internet üzerinden izlemek istiyorsanız canlitv.mobi’ye kolayca giriş yaparak kesintisiz bir şekilde izleme fırsatını elde edebilirsiniz. İnternete ulaşabildiğiniz her yerde izleyebileceğiniz sayfamız 7/24 online yayın hizmeti sağlamaktadır.1995 yılında Sönmez Holding tarafından kurulan As TV, Radyo S ve Bursa Hakimiyet Gazetesi ile aynı yayın grubundadır. Ülkemize ve Bursa’ya hizmet verme amacı ile kurulmuş olan kanal yenilikçi yayın politikaları ile her geçen gün izleyici kitlesini arttıran bir platform haline gelmiştir. Önemli bir ölçüde izleyici kitlesine sahip olan kanal sadece Bursa ve Türkiye’de değil Avrupa’nın birçok ülkesinde yaşayan Türk seyirciler tarafından da takip edilmektedir.

       1995 yılında ‘’Bursa’nın kanalı’’ sloganıyla televizyon dünyasına katılan kanal günümüze kadar birçok başarılı programa imza atmıştır. Şu an da kanalda yayınlanan program ve dizilerden bazıları ise şöyle: Bağlantı Kurmak, Sabah Raporu, Hit Müzik, Everest, Kurtlar Vadisi Pusu, Moderatör, Vahşi Yolculuk, Legends of Tomorrow, Engelsiz Spor, Futbol Gündemi, Kafadar Ayılar, Süper Golcüler ve Haber Bülteni adlı program ve diziler kanalın yayın akışında bulunmaktadır. Sizler de bu birbirinden kaliteli ve özgün programları izlemek istiyorsanız sitemize girip kanalı canlı ve kesintisiz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Hiç şüphesiz favori kanallarınızdan biri olacak. Şimdiden iyi seyirler!