32.2444 TL
35.0249 TL
2424.81 TL

Halk Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Her saat haber yayını yapan Halk TV bir Türk televizyon kanalıdır. Halk Radyo olmak üzere radyo kanalları da vardır. Halk TV Türkiye’de en çok izlenen haber kanalları arasında yer almaktadır. Halk TV yayın akışı bilgileri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle beklediğiniz programların hangi gün ve saatte 
başlayacağını önceden görebilir, kendinizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Halk Tv Ne Zaman Kuruldu?

Halk TV haber kanalı 2005 yılında birçok iş adamının girişimiyle beraber kurulmuştur. Kanalın o dönem Cumhuriyet Partisi genel başkanı olan Deniz Baykal tarafından desteklenerek kurulduğu bilinmektedir.

Kurulduğu tarihten itibaren yaptığı son dakika haberleri ve kaliteli içerikleri gündemden düşmeyen Halk TV 2020 yılının başlarında İngiltere’nin en zengin 100 insanı arasında bulunan Cafer Mahiroğlu tarafından satın alınmıştır. İlerleyen dönemlerde jenerikler, stüdyolar, ve grafiklerini güncelleyen kanal  yeni logosunu 2021 yılında tanıtmıştır. Halk TV HD yayına da 2020’nin son dönemlerinde geçmiştir.

Halk Tv Sahibi Kimdir?

Halk TV kanalı kurulduğu zaman birçok iş adamının ortak  yönetilen  bir kanaldı. Ancak Cafer Mahiroğlu tarafından 2020 yılında alınan kanal farklı bir seviyede hizmet vermeye başlamıştır.

Halk Tv Hangi Tür Programlar Yapmaktadır?

Halk TV her saat haber sunulmasıyla bilinir. İşte bu yüzden son dakika haberleri konusunda en hızlı bilgiye Halk TV 'den ulaşabilirsiniz.  Radyo kanalı olarak ise 7/24 hizmet veren bu radyo kanalı da aktif olarak her saat başı haber sunarak dinleyicileriyle buluşmaktadır. Aynı zamanda haber aralarında yapılan müzik içerikleri veya eğlence konuşmaları ile de sevenlerine ulaşmaktadır.

Halk TV internet gazeteciliği dendiğinde Halk akla ilk başta gelen isimler arasında yer almaktadır.  Son dönemde gelişen teknoloji ile birlikte internete eğilim arttığı gibi için haber içeriklerine de yönelim artmıştır. Bu yüzden haberciliği sektörü de internete yönelmiştir. İnternet sektörüne yönelen kanallarından biri Halk TV kanalının internet adresinden hem yayın akışını takip edebilir, hem son dakika güncel haberlere ulaşabilir hem geçmiş yayınlar gibi konulara göz atabilirsiniz.

Kesintisiz Haberin Adresi Halk Tv

Halk TV’de yer alan gündemdeki yeni olayları her saat başı takip edebilirsiniz. Vodafone TV, Digiturk, TÜRKSAT, D-Smart, Tivibu gibi platformlar üzerinden Halk TV’nin izlenebilmesi mümkün olmaktadır.  Halk TV devamlı olarak haberlerini yenileyerek günün hangi saati olursa olsun haber veren ve birçok farklı platformda yayın yapan bir kanal olduğu için geniş bir izleyici kitlesi bulunmaktadır. Haber ağırlıklı programların yani sıra gündelik hayatta insanların ihtiyaç duyulabileceği bilgilerin ve motivasyonlarında yer aldığı konseptteki yaşam programları yer almaktadır. Haber kuşağı, yaşam aktüel ve güncel programları Halk TV' yi sitemizden online izle seçeneği kesintisiz izleyebilirsiniz.

HD İzleme Keyfini Yaşayın

Web sitemizde ki Canlı TV izleme alternatifimiz ile birlikte istediğiniz yerde istediğiniz  zamanda istediğiniz cihazdan sevdiğiniz programları ücretsiz izleyebilirsiniz. Bunun için herhangi üyelik gerekmemekle birlikte Halk TV canlı HD izle seçeneği ile izleyebilmenizi sağlamaktayız. İnternet bağlantısı ve sitemize giriş yapabileceğiniz bir akıllı cihaz vasıtasıyla yüksek çözünürlük Halk TV programlarını izlemeye başlayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun fark etmeksizin sadece birkaç saniye içerisinde sitemize girerek yayın akışındaki programları izleyebilirsiniz.

Akıllı cihazlarınızla, HD izleme seçeneğini kullanarak televizyon izlerken aldığınız zevki eksiksiz alabilirsiniz. Üstelik televizyon olmasına gerek kalmadan  Halk TV izlemek aklınıza ne zaman gelirse o anda elinizdeki telefondan veya bilgisayardan birkaç saniyede yayın akışını takip ederek izlemek istediğiniz program başladığında canlı şekilde izleyebilirsiniz. 
Halk Tv Frekans Bilgisi

Halk TV’yi televizyondan izlemek isteyen kullanıcılar için frekans bilgileri ise şöyledir:

Uydu: TÜRKSAT 4A

Frekans: 12422

Sinyal Oranı: 27500

Polarizasyon: V (Vertikal)- Dikey Batı

FEC: 3/4

Audio PID: 5200

Video PID: 5100

Kapsama Alanı: Batı

Halk TV’yi  izlemek istiyorsanız anteninizin TÜRKSAT 4A uydusuna ayarlı olması gerekir. Burada yer alan frekans bilgileri TÜRKSAT resmi web sitesinden ki bilgilere göre hazırlanmıştır.