32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Tatlıses TV

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Tatlıses TV Canlı Yayın

 

İlk olarak 2003 yılında faaliyete başlayan Tatlıses TV, ağırlıklı olarak Türkçe video klipler yayınlamaktaydı. Zamanla içeriklerini genişleten kanal, video klipin yanı sıra magazin, şehir rehberi, talk Show, aktüel, siyaset kulvarlarında programlara da yayınlarında yer vermiştir. 11 yıllık yayın hayatını, 2014 yılında sonlandıran Tatlıses TV, 7 yıllık aranın ardından 1 Mart 2021 tarihi itibariyle yayın hayatına kaldığı yerden devam etme kararı aldı.

 

Bir süre önce Power Türk TV,  yayın hayatına sadece dijital platformlardan devam etme kararı almıştı. Bunun üzerine Tatlıses TV’nin kurucusu ve sahibi olan İbrahim Tatlıses, Power Türk frekansını satın alarak Tatlıses TV’nin yeniden doğmasını sağladı. Kanal şuanda aktif olarak Power Türk frekansları üzerinden video müzik yayını yapmakta. Şu anda sadece video klip yayınlanan kanalda eskisi gibi farklı içerikte programlara yer verilmesi de beklenen gelişmeler arasında.

 

Kaliteli Müzik Tatlıses TV'de!

 

Tatlıses TV, kardeş kuruluşu olan Radyo Tatlıses de 1994 yılından bu yana gerçekleştirdiği kaliteli müzik programlarıyla sektöre başarısını kanıtlamış bir platformdur. 2005 yılında sahibi olan İbrahim Tatlıses tarafından satılan radyo kanalı, 2013 yılında tekrar geri alınmıştır. Radyo Tatlıses kurulduğu tarihten buyana İzmir’den yayın yapan ilk ve tek ulusal radyo olma özelliğini taşımaktadır.

 

Müzik kariyeriyle, ülkemizde çığır açmış olan İbrahim Tatlıses, başarısını oyuncu, yapımcı, televizyon programcısı, inşaat, gıda sektörlerinde de kanıtlamış biri olarak aynı zamanda ülkemizde hatırı sayılır iş adamlarından biri olarak yer edinmiştir. Başarılı sanatçıya ait Tatlıses TV kanalı da yayınlarıyla müzik severler tarafından severek takip ediliyor.