32.2418 TL
34.9882 TL
2431.93 TL

Kanal 15

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Kanal 15

 

Bucak radyo TV A.Ş. bünyesinde yayın hayatına başlayan kanal 15, Burdur'un en önemli kanalı olarak öne çıkıyor. Gün içerisinde Burdur ve çevresi hakkında detaylı bilgileri ekrana getiren kanal, ülke çapında da oldukça geniş bir kitleye sahip. Merkezi Burdur olan kanalın yayın türü ise geneldir. Ortak şekilde her kesime hitap eden farklı programlar, belgeseller ve haberler ile beraber pek çok değişik hayata dair konular ekrana getiriliyor. Günümüzde kemikleşmiş bir kitleye sahip olan kanalı internet üzerinden siteye giriş yaparak rahatlıkla izleyebilirsiniz.
 
Kanal 15
 
Burdur şehrinin Bucak ilçesinde yer alan ve kendi stüdyolarında yayın gerçekleştiren Kanal 15, yöre halkı tarafından sevilen ve takdir edilen en önemli kanaldır. Geniş bir haber alana sahip olan kanal bünyesinde yöreden pek çok farklı habere güvenli şekilde ulaşmak mümkündür. Daha çok haber odaklı bir yayın anlayışına sahip olan kanal gün içerisinde, özellikle göre halkın ihtiyaçlarını ulusal çapta duyurma noktasında önemli bir yere sahip. Özellikle Burdur'da tek kanal olarak öne çıkan kanal 15’i arzu ettiğiniz her yerden internet vasıtasıyla izleme şansını değerlendirebilirsiniz.
 
Kanal 15 Yayın Akışı
 
Daha çok haber ağırlıklı bir yayın akışına sahip olan Kanal 15, özellikle Burdur ve çevresi için görsel olarak detaylı bilgiler sunuyor. Herhangi bir ücreti platforma ait olmadığından dolayı, tamamen ücretsiz şekilde Türksat üzerinden bu kanalı seyretmek mümkün. Ayrıca bilgisayar ya da mobil cihaz ile beraber internet üzerinden rahatlıkla seyredilebilir. Kanal Böylece Türkiye ile beraber komşu ülkelerde de rahatlıkla izleme imkanı veriyor.
 
Farklı Programlar Üzerinden Kanal 15
 
Her ne kadar genel olarak haberler ekrana yansıyor olsa dahi, kanal 15 aynı zamanda eğlenceli programları da ekrana getiriyor. Bu programlar içerisinde sağlık, Kültür Sanat, teknoloji ve ekonomi ile beraber pek çok farklı konu ele alınmaktadır. Aynı zamanda bu program Burdur'un yöresel oyunlarını, bölge hakkında bilgileri ve daha pek çok değişik konuyu ülke çapında geniş bir kitleye ulaştırmaktadır. Bu konuda hem turksat aracılığı ile birlikte hem de internet üzerinden rahatlıkla seyretmek mümkün.