32.2222 TL
34.9637 TL
2422.61 TL

Euro D

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Euro D, Kanal D ile ortak ve eş zamanlı yayın yapan ve Avrupa'nın birçok ülkesinde izlenebilen televizyon kanalıdır. Bu şekilde Avrupa'da yaşayan birçok Türk, Kanal D'yi Euro D üzerinden takip edebilmektedir. Euro D Avrupa'da Hollanda, Almanya, Fransa, Belçika, Danimarka, Kosova, Bulgaristan ve Makedonya'da yayın yapmaktadır. Kanal Türksat 4A 42 Doğu üzerinden yayın yapmaktadır. D Smart Avrupa 22. kanal ve Digitürk Avrupa 224. kanal üzerinden kanala ulaşılabilmektedir.

Euro D Dizileri

Kanal D kurulduğu zamandan bu güne dizi yayıncılığına her zaman önem vermiştir. Euro D'de Kanal D ile ortak yayın yaptığı için bu politikanın aynısını benimsemek zorunda kalmıştır. Şu anda kanalda Hizmetçiler, Hekimoğlu, Afili Aşk, Zalim İstanbul ve Arka Sokaklar dizileri yayınlanmaktadır. Bunlar içerisinde en eski ve uzun soluklu olan Arka Sokaklar usta oyuncu kadrosu ile dikkat çekmekte ve her Cuma saat 18.00'de Euro D ekranlarında izleyicileriyle buluşmaktadır.

Bu dizilerin dışında kanal "Yeni Hayat" adlı yapımın yakında ekranlarda olacağını açıklamıştır. Dizinin başrolleri Tayanç Ayaydın, Melisa Aslı Pamuk, Nilperi Şahinkaya ve Serkan Çayoğlu tarafından paylaşılmaktadır. Dizinin yapımcılığını ise Ümmü Burhan ile Ömer Özgüner üstlenmektedir. Dizinin tanıtımıyla ilgili fragmanlar Euro D'nin resmi sitesinden izlenebilmektedir.

Euro D Programları

Kanal D hafta boyunca yayınladığı dizilerinin yanı sıra birçok eğlence ve yarışma programı da yayınlamaktadır. Bunlar içerisinde son yıllarda en çok ilgi çeken yapım, Yılmaz Erdoğan tarafından yönetilen ve bir tiyatro gösterisi olan Çok Güzel Hareketler 2'dir. Bu program her pazar akşamı saat 18.00 de Euro D ekranlarında izleyicileri ile buluşmaktadır.

Bunun yanı sıra Neler Oluyor Hayatta, Gelinin Mutfakta, Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa, Balçiçek ile Dr. Cankurtaran, Ardanın Mutfağı, Magazin D Cumartesi, Magazin D Pazar, ve Çarkıfelek kanalda devam etmekte olan mevcut diğer programlardır.

Euro D ana haber bülteni hafta içi her gün Buket Aydın tarafından sunulmakta ve 16.45'te izleyicileri ile buluşmaktadır. Kanal D Haber Hafta Sonu ise her hafta sonu saat 17.00'de Euro D ekranlarında yayınlanmaktadır.