32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

TVEm

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Sahibi ünlü iş adamlarından Mehmet Ali Yılmaz olan kanalın kurulumu oldukça yakın bir zamana dayanmaktadır. TVEM Kanalının açılımı Egemenlik Milletin kavramına karşılık gelmektedir. Ayrıca 2012 yılında Tek Art Holding tarafından faaliyet çalışmalarına başlanılan kanal ulusal ve yerel olarak Turksat üzerinden kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Bonanza, Kara şimşek ve A takımı gibi dizleri günümüzde tekrar yayınlayarak izleyicilerin eski zamanlarda yaşamış oldukları heyecanlarına bir yenisini ekleyerek ilgi odağı haline gelmeyi başarmıştır. TV EM olarak yayın politikası genellikle gündemden öne çıkan özel magazin ve siyasi haberlerin gösterimini sunmaktadır. Boş zamanlarında TV Karşısında eğlenceli birey arayanlar için bulunmaz bir kaftan olan kanal genellikle 90 lar ve 2000 li yılların başında gösterimde olan dizi ve filmleri konu alan yayın politikası ve TV anlayışına kendilerini hükmetmiş gibi görünüyor.

TVEM Nerede?

Kanal İstanbul alt yapılı genel merkeze sahip olup, bünyesinde bir de radyo barındırmaktadır. Bu radyonun adı Zigana radyodur ve insanlara bölgesel olarak yayın hizmeti sunmaktadır. TVEM Kanalını izleyebilmek için evlerinizde TURKSAT uydu anteni ve çanağına sahip olmanız yeterlidir. Oldukça aktif bir yönetim kadrosu içerisinde yönetilmeye devam edilen kanalın sosyal hesapları üzerinden de izleyici ve takipçilerine an ve an tüm gelişmeler detaylarına kadar aktarılarak, ikili diyaloglar içerisinde veya çeşitli soru cevap programlarında Twitter gibi dünya da en çok kullanılan sosyal paylaşım ağlarından biri olan web sitesinden yönetilen sorular direkt olarak program sunucusu veya konuğu tarafından cevaplanmaktadır.

TVEM Yayın Politikası

Kanal sade ve gösterişten uzak bir yayın kalitesi ve çeşitli görsel efektleri ile izleyicilerin akıllarında olumlu işaretler bırakmaktadır. Ayrıca kanalın yayın kalitesi hakkında söz edecek olursak karasal yayında oldukça performans verdiği söylenemese de TURKSAT üzerinden yayınlarında oldukça akıcı ve donma ihtimali dahi söz konusu olmayan ilkeli ve net yayın akışını sürdürmektedir. Pınar Ardor Hafta içi her gün ana haber bültenini izleyiciler ile buluşturarak yoğun bir izleme kitlesi oluşturduğunu belirtebiliriz. Zira insanların daha akıcı ve izlenimi anlayışı kolay olan haberleri tercih ettiğini sizde takdir edersiniz ki herkes tarafından bilinmektedir.