32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Kıbrıs Genç Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Kıbrıs'ın İlk Özel Kanalı

 

Yayın hayatına 1997 yılında başlayan kanal KKTC ye aittir. KKTC de kurulan ilk özel kanal olma özelliğini de taşır. Kıbrıs’ta ilgi gören bir yayın kuruluşu olmayı başarmıştır. Turksat uydusundan yayın yapmaktadır. Dikey polarizasyon,  12380/ 27500 frekansı üzerinden yayın yapmaktadır.

Programlar

Kaliteli yayıncılık anlayışıyla kurulan kanal, son dakika haberlerini takip etmenizi sağlamaktadır. Özellikle Kıbrıs'la alakalı tüm haberlere yer verilmektedir. Saat başı haberlerinin yanı sıra, gün içinde farklı bilgilendirici programlara da yer verilmektedir. Genel olarak ekonomi, siyaset üzerine programlar ağırlıklı olarak yayın yapan bir kuruluştur. Kıbrıs güncel haberleri dışında tüm dünyada gelişen son dakika haberleriyle ön plana çıkmayı başarmıştır. Ayrıca kültürel programlara da yayın akışında sıklıkla yer verilmektedir.

Güncel haberleri ve kaliteli politikasıyla ekonomiden siyasete kadar tüm haberlere yer verilmektedir. Spora gösterdiği ilgi ve bu konuda hazırladığı yayınlarıyla da izleyicisinin beğenisini kazanmıştır. Saat başı haberlerinin yanı sıra kültür programları ile de dikkat çekmeyi başarmıştır. Kıbrıs üzerinde en çok izlenen kanallar arasına girmeyi başarmıştır. 

İnternet Üzerinden İzlenme

Gelişen teknolojiden faydalanarak internet üzerinden de yayın yapan kanalı kolaylıkla izleyebilirsiniz. HD kalitesinde hizmet sağlayan kanal, kesintisiz olarak yayın hizmeti sağlamaktadır. Ücretsiz olarak bilgisayar ve akıllı telefon üzerinden de Kıbrıs Genç Tv yayınlarına ulaşabilirsiniz. Televizyona ihtiyaç duymadan kaliteli yayınlarıyla güncel haberleri, kültür ve ekonomi haberlerini takip etmenize olanak sağlamaktadır. Dilediğiniz yerden yayın akışını rahatlıkla takip edebilirsiniz. 

Güncel programları ve saat başı olarak yaptığı haber yayınları ile oldukça popüler bir kanal olmayı başarmıştır. Kıbrıs'ın en sevilen haber kanalı kesintisiz yayın yapmaktadır. Kanalın farklı sosyal platformlarında bulunan sosyal medya hesapları da ilgi görmektedir. Sosyal medya üzerinden programların tanıtımlarını, yayın akışını takip edebilirsiniz. Gelişen teknolojiyle iç içe kalmayı başarmış, her geçen gün ilerleyen başarısıyla yoluna devam etmektedir.