32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Düğün Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Mehmet Çoban ve ailesi tarafından 2004 yılında kurulan Düğün TV, merkezi Almanya olan bir eğlence kanalıdır. İlk olarak Avrupa’da ve sonrasında tüm dünyadaki Türkçe konuşan nüfusa yönelik hizmet veren bir kanaldır. RTÜK Lisansı olmadığı gerekçesiyle bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalan Düğün TV kanalı 2016 yılında tekrardan faaliyete geçerek yayına ve eğlencesine kaldığı yerden devam etmiştir. Düğün TV, Almanya alt yapısı ile kurulmuş olan tematik bir kanal olmasının yanı sıra kültürleri de tanıtma fırsatı sunuyor olmasıyla oldukça ilgi gören bir kanal olmuştur. İlgi gören bir kanal olmasıyla birlikte sosyalleşmeye de imkân sağlayan Düğün TV özellikle kadınlar için vazgeçilmez bir alan diyebiliriz. Mehmet Çoban’ın sahibi olduğu bir diğer kanal Türk Show’da uyduda dikkat çeken bir diğer kanal isimlerindendir.

Düğün TV Canlı Yayını

Kuruluşunun ilk zamanlarında konsept olarak telemarketing yayın alan, bununla birlikte Almanya’da da ilk Türkçe yayın yapan kanal olarak kendinden bahsettirmiştir. Fakat Mehmet Çoban ve ailesinin aralarında geçen bir diyalog sonrası bu konsept tamamıyla değişmiş ve düğün yayınları veren bir kanal haline gelmiştir. Böylece Düğün TV kanalı yayın hayatında bir ilke imza atmıştır. Tüm sevdikleri Düğün TV Canlı Yayınında ekranlara toplamasıyla da gönülleri kazanmıştır.

Hedef kitlesi olarak Avrupa’daki Türkleri baza alan kanal, Türkiye ya da Avrupa’da yapılmış olan düğünleri ekranlara taşıyarak uzaktaki yakınları birleştiriyor ve mutlu anları hep birlikte yaşatıyor.

Düğün TV’de Düğünüm Yayınlansın

İsminden de anlaşılacağı üzere Düğün TV kanalında yayın akışı üzerinde düğünler yer almaktadır. Siz de kanalın kuralları dahilinde montajlayarak gönderdiğiniz düğün videolarının yayın akışında sıralanmasıyla veya Düğün TV canlı yayın ekranında gösterilmesiyle düğününüzün yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.