32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Azad Azerbaycan Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

     Azad Azerbaycan TV, Azerbaycan’da yayın yapan özel bir televizyon kanalıdır. Son yıllarda Azerbaycan’ın en çok izlenen kanalları arasında yükselişe geçen kanalın, Azad Azerbaycan International TV adında bir de kardeş kanalı vardır. Sadece Azerbaycan’da değil dünyanın birçok ülkesinde izlenen popüler ve başarılı bir kanaldır. Azerice dilinde yayın yapan kanal büyük biz izleyici kitlesine sahip olup, yayın ağını her geçen gün genişletmektedir.

              Azad Azerbaycan TV’nin genel yayın akışında eğlenceli ve bilgi verici evrensel yayın standartlarına uygun programlar yer almaktadır. Özellikle son yıllarda birçok rakip kanalın arasından başarısıyla sıyrılan Azad Azerbaycan TV’nin sloganını ise ‘’En Bakımlı Kanal’’ olarak belirlemiştir. Kanalın içeriğinde birçok izleyici profiline uygun her renkten programlar yer almaktadır.  Haber bültenleri, eğlence programları, çizgi filmler ve birçok diziler bulunmaktadır. Kanalda gün içerisinde gündüz programlarına yer verilirken akşam ise gece programlarına ağırlık verilmektedir. Azad Azerbaycan TV kanalı sadece ulusal değil uluslararası haberler de yapıp içerikler üretmektedir. Kanal sadece yetişkinlere değil eğlenceli içerikleri ve çizgi filmleriyle çocuklara da hitap etmektedir. Ayrıca Azad Azerbaycan TV kanalını takip ederseniz sadece Azerbaycan ile ilgili değil birçok yabancı ülkeden de haberler elde edebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Siz de istediğiniz her an tabletiniz ya da telefonunuzdan kolaylıkla internet tarayıcınızdan canlitv.mobi’ye girerek kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

              Azad Azerbaycan TV, Azerbaycan’da ATV olarak bilinir. İzlediğiniz yerel kanalların dışında kardeş ülke Azerbaycan’ın en popüler kanallarından biri olan Azad Azerbaycan TV’yi izlemek için sadece televizyonun olması gerekli değil, internet üzerinden canlitv.mobi’ye girerek canlı olarak takip edebilirsiniz. Kanalın genel yayın akışında müzik, haber programları ve eğlence içerikli programları takip ederek Azerbaycan’da ki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

          25 Aralık 2000 yılında haber yayını ile programlarının yayınına başlayan Azad Azerbaycan Televizyonu, günümüzde Azerbaycan’ın en çok izlenen kanallarından biridir. Kanalı ailenizle beraber gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz. Eğer siz de kanalı 7/24 canlı bir şekilde kesintisiz olarak takip etmek istiyorsanız canlıtv.mobi’ye girerek izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler…