33.0599 TL
36.0270 TL
2578.99 TL

İdman Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

          Uluslararası bir spor kanalı unvanına sahip olan İdman TV, diğer Azerbaycan kanalları arasında en popüler kanallardan biri olarak yer almaktadır. Azerbaycan kanalı olmasına rağmen Türkiye’de de bilinen ve çok izlenen bir kanaldır. Bu durumun en büyük sebeplerinden biri  ise kanalın bünyesinde Şampiyonlar Ligi ve UEFA kupası maçlarının şifresiz olarak yayınlamasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca sade UEFA ve şampiyonlar ligini değil, Almanya, İngiltere ve İspanya gibi futbolda dünyanın ileri gelen ülkelerindeki maçları da canlı olarak yayınlamaktadır. Birçok çeşitli spor maçlarını ve faaliyetlerini canlı olarak yayınlamaktadır. Ulusal, uluslararası olmak üzere birçok spor müsabakasını canlı olarak izleyicilerle buluşturmaya devam etmektedir.

 

           Kanalın kuruluş ve yayın hayatına başlama tarihi 1 Ağustos 2009 yılıdır. Azerbaycan’ın bir devlet kanalı olan İdman TV ‘nin kanal sloganı ise ‘’Bize dünya bakıyor.’’ dur. Kanalda sadece spor alanında yayın yapılmaktadır. Bunlar; basketbol, atletizm, futbol, dövüş, motor sporları ve yüzme gibi birçok kategoride spor programı yayını yapmaktadır.

 

           Siz de spor tutkunu bir izleyiciyseniz, herhangi bir frekansa ihtiyaç duymadan kolay tv’ye girerek kesintisiz bir şekilde kanalı canlı olarak izleyebilme imkanını elde edebilirsiniz. İdman TV’yi Türkiye’den izlemek isteyenler için Digitürk 89. Kanal üzerinden de izleyebilirsiniz.

 

        İdman TV  Azerbaycan televizyonu, bizdeki TRT Spor ve Beinsports TV karışımı bir kanaldır. İdman TV, sınırları aşan bir canlı yayın anlayışına sahiptir. Dünyanın en prestijli spor kanallarından biri olarak gösterilen İdman TV, birçok spor müsabakasını izleyicileriyle canlı olarak buluşturmaya devam ediyor. Sloganından da anlaşılacağı üzere gerçekten de tüm dünya heyecandan nefesini tutmuş bir şekilde İdman TV’ye bakıyor. Şunu tekrar hatırlatmak isteriz ki İdman TV’yi Türksat üzerinden şifresiz bir şekilde izleyemezsiniz. İdman TV’yi şifresiz bir şekilde izleyebilmek için uydu ayarlarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Bizler kolaytv olarak İdman TV’yi siz değerli kullanıcılarımız için ücretsiz ve kesintisiz bir şekilde izlemenizi sağlıyoruz. Türkiye’de ki spor severler internet dışında İdman TV’yi izleyebileceğiniz tek platform Digitürk’ün 89. kanalıdır. İnternet üzerinden izlemek isteyen kullanıcılar ise kolaytv’yi tercih edebilirler.