32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Edessa Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

    Edessa TV, Mehmet Ali Savaş tarafından 2015 yılında Şanlıurfa’da kurulan Türkiye’nin ilk yerel televizyonudur. Kurulmasının en büyük amacı ulusal kanallardan bağımsız özgün ve bağımsız bir yayın yapmaya çalışma hedefinde olmaktır. Yaptığı birçok kaliteli programla hızla kendine ciddi bir izleyici kitlesi edinmeyi başaran Edessa TV’yi canlitv.mobi’den istediğiniz her an izleme fırsatını kolaylıkla elde edebilirsiniz.

 

     Doğan Yayıncılık ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesinin altında hizmet veren Edessa TV, adını Şanlıurfa’da bulunan antik kent Edessa Kalesi’nden almıştır. Şanlıurfa’da çok izlenen bir kanal olmanın yanı sıra,  ülke çapında da ciddi bir izleyici kitlesi olan kanalın diğer amaçlarından biri de Şanlıurfa’yı çekilen belgeselle yapılan programlarla tüm ülkeye tanıtmak. Özellikle yayınladıkları program ve belgesellerle ciddi bir tanıtım yaparak bölge turizmini hareketlendirmeyi başarmıştır. Sadece belgesel ve haberleri kapsayan programlar değil eğlenceli formatlar da yapan kanal sevenlerine ve izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatıyor. Özgün ve kaliteli bir yayın politikasına sahip olan Edessa TV, yayın ilkelerinden taviz vermeyerek Şanlıurfa şehrini ve insanlarını temsil eden güzel işlerin ve projelerin altına tüm hızıyla imza atmaya devam ediyor.

 

     Şanlıurfa çok köklü bir tarihe sahip olan önemli bir şehrimizdir.  Kanal, Şanlıurfa hakkında tanıtım yaparken sadece kendi izleyenlerine değil, Türkiye’de ki diğer izleyenlerine de Şanlıurfa’yı tanıtmaya devam ediyor. Yayın akışında kültürel program ve belgesellere ağırlık vererek izleyicilerine Şanlıurfa hakkındaki tarihi ve kültürel bilgiler veriyor. Aynı zamanda spor programları da yayınlayan kanalın hakkında daha fazla ayrıntılara ve yayın akışına ulaşabileceğiniz internet sitesi ve takip edebileceğiniz sosyal medya hesapları da mevcuttur. Ayrıca internet sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında izleyicilerinin sorularını cevaplayıp, önerilerini dikkate alan paylaşımlar yapmaktadırlar. Youtube hesabı da olan kanal bu hesapta kanalda yayınlanan programlardan kesitler paylaşmaktadır. Son olarak bahsetmemiz gerekirse, Edessa TV’yi takip ederek hem Şanlıurfa’dan hem de Türkiye’den en güncel haberlere ulaşıp kaliteli programlar izleme memnuniyetini yaşayabilirsiniz. İnternete ulaştığınız her ortamdan canlitv.mobi’ye giriş yaparak izleyebileceğiniz Edessa TV’ye ayırdığınız vakitten asla pişman olmayacaksınız.