33.0556 TL
36.0356 TL
2578.57 TL

Habertürk

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Haber Türk, 20 Mart 2001'de Ufuk Güldemir tarafından kurulmuştur. Ufuk Güldemir 2007 yılına kadar kanalın sahipliğini yapmıştır. 10 Haziran 2007'de Ufuk Güldemir'in pankreas kanseri geçirmesi sonucu hayatını kaybetmesi sonrası kanal, Ciner Medya Grubu'nun yönetimine girmiştir.

Kanalın Genel Yayın Yönetmeni olan Erdoğan Aktaş, kanal Ciner Medya Grubu'na girdikten sonra da görevine devam etmiştir. Daha sonra 4 Ağustos 2009'da istifa etmiş ve A Haber'de çalışmaya başlamıştır. Boşalan genel yayın yönetmenliği görevine, Habertürk'ün köşe yazarı olan Yiğit Bulut getirilmiştir. Bulut'un görevini bir süre yapmasından sonra Ciner Medya Grubu'nun almış olduğu kararla Yiğit Bulut görevinden alınarak kanal ile ilişkisi kesilmiştir.

Habertürk Canlı İzle: En Güncel Haberleri Anında Takip Edin

Habertürk, Türkiye'nin önde gelen haber kanallarından biridir ve son dakika haberlerini en hızlı şekilde sunarak izleyicilerine güvenilir bilgi sağlamaktadır. Habertürk Canlı İzle sayfası, kanalın canlı yayınını internet üzerinden izleyebileceğiniz bir platformdur.

Neden Habertürk Canlı İzle Tercih Edilmeli?

Habertürk Canlı İzle, en son haberleri anında takip etmek isteyenler için ideal bir platformdur. Kanalın yayın akışını internet üzerinden izleyerek, güncel haberleri anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Habertürk'ün sunduğu farklı programları da takip edebilirsiniz.

Habertürk Canlı İzle ile Her Yerde Haber Yanınızda

Habertürk Canlı İzle, internet üzerinden erişilebilir olduğundan, her yerden izlenebilir. İster evde, ister işte, ister yolda olun, Habertürk Canlı İzle sayfasını açarak, en güncel haberleri takip edebilirsiniz.

Habertürk Canlı İzle ile Gündemi Yakalayın

Habertürk Canlı İzle sayfasını takip ederek, Türkiye ve dünya gündemindeki en son gelişmeleri anında öğrenebilirsiniz. Kanalın canlı yayınını izleyerek, güncel haberleri kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Habertürk Canlı İzle ile Programlarını Kaçırmayın

Habertürk Canlı İzle sayfası, kanalın sunduğu farklı programları da canlı olarak izleyebileceğiniz bir platformdur. Bu sayede, kanalın farklı programlarına katılmak ve programları kaçırmadan takip etmek mümkün olur.

Habertürk Frekans Bilgisi ve İzleme Seçenekleri

Habertürk, Türkiye'nin önde gelen haber kanallarından biridir ve Türksat, D-Smart, Digiturk, Tivibu gibi farklı platformlarda yayın yapmaktadır. Ayrıca, kanalın resmi internet sitesi üzerinden de canlı yayınını izleyebilirsiniz.

Habertürk'ün uydu frekans bilgileri şöyledir:

Habertürk ayrıca, farklı internet platformları üzerinden de canlı yayın yapmaktadır. Kanalın resmi internet sitesi www.haberturk.com üzerinden canlı yayınını izleyebilirsiniz. Ayrıca, iOS ve Android cihazlar için hazırlanmış Habertürk uygulamasını da indirerek, kanalın canlı yayınını mobil cihazınızdan izleyebilirsiniz.

Habertürk'ün ayrıca sosyal medya hesapları da bulunmaktadır. Kanalın Twitter, Instagram ve Facebook hesapları üzerinden de güncel haberlere ve programlara ulaşabilirsiniz.

Habertürk TV Programları

Gerçek Fikri Ne ?   

gerçek fikri ne habertürk tvEren Eğilmez sunumuyla gerçekleşen "Gerçek Fikri Ne?" programı gazetecilerin, vekillerin, profesörleri ve akademisyenleri bir araya gelerek var olan konuda fikirlerini beyan edildiği ve ciddi tartışma ortamları ile ülkenin problemlerinin tartıştığı bir panel programıdır. HaberTürk'ün en sevilen tartışma programlarından biri olması yayınlandığı gün en çok izlenen haber programlarından biri olmasının sebebidir.


Açık ve Net  

açık ve net habertürkTürkiye’nin önde gelen sunucularından biri olan Kübra Par'ın sorup konukların cevapladı "Açık ve Net" ciddi tartışmalara yer vererek sistem üzerine açılan tartışmaların yer edindiği haber programıdır. Habertürk ekranlarında sevilerek izlenen "Açık ve Net"  farklı görüş ve yapıdan birçok bilim insanı bir araya getirir. Farklı görüşlerin açık ve net bir şekilde tartışıldığı program ünlü isimleri konu eder.


Teke Tek  

teke tek habertürkÜnlü sunucu Fatih Altaylı’nın sunumu ile gerçekleştirilen "Teke Tek" programı güncel konular üzerine olan fikirlerinin özgürce konuşulduğu güçlü bir programdır. Ciddi bir izleyici kitlesine sahip olan "Teke Tek"  Fatih Altaylı’nın sunumuyla çok daha farklı boyutlara ulaşabiliyor. Saygının korunduğu, seviyeli bir tartışma programı olma özelliği taşıyan "Teke Tek"  HaberTürk'ten haber severlerle buluşuyor.
Enine Boyuna  

enine boyuna habertürkHülya Hökenek sunumu ile gerçekleştirilen "Enine Boyuna" Türkiye ve dünya gündemindeki problemleri ele alınarak,  boyna incelenmesiyle kaliteli bir haber programı ortaya koyuyor. Özellikle yazar, milletvekilleri ve siyaset bilimcilerinin de katılarak kalitesi yüksek olan bu program Türkiye’nin önde gelen haber programlarından biridir. Gündeme yön veren ve toplumun bilinçlenmesi için izlenilmesi tavsiye edilir.

Nedir Ne Değildir? 

nedir ne değildir habertürkHaber bülteni denilince akla gelen yeni nesil sunuculardan biri olan Mehmet Akif Ersoy'un sunumuyla gerçekleşen "Nedir Ne Değildir?"  Habertürk ekranlarında en çok izlenen haber programlarından biridir. Gündemin problemlerininin sebepleri ile konuşulduğu "Nedir Ne Değildir?"  farklı kesim ve gruptan konu hakkında bilgili insanların bir araya gelerek tartıştıkları güçlü bir panel programdır.