32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Tv100

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Tv 100

 

Yayın sahibi On Tv Radyo ve Televizyon Yayıncılığı Anonim Şirketi'dir. Tematik yayın türünde hizmet veren tv 100, uydudan canlı ve kesintisiz yayınları ile ekranlara gelmektedir. Televizyon yayıncılığı yanında gündemi yakından izleyen internet sitesi ile de ilgi ile takip edilen bir kuruluş. Uluslararası standartlarda ilkeli bir yayıncılık anlayışını, çağdaş bir alt yapı ve profesyonel bir ekiple ekranlara getirmeyi misyon edinmiştir.   

Hizmet verdiği kategoriler; haber, gündem, dünya, Türkiye, futbol, spor, sağlık, ekonomi, borsa, magazin, siyaset, bilim ve teknoloji, eğitim, yaşam, kadın, emlak, kültür ve sanat ana başlıklarından oluşmaktadır. Kanal uzman ekibinde gündem, kültür ve sanat, gezi, seyahat, teknoloji, dış haber, spor ve gece editörleri gece- gündüz izleyicilerine yayın ilkelerine uygun kaliteli programlar sunabilmek için büyük bir özveri ile çalışmaktadır.      

Hafta İçi ve Hafta Sonu Program Akışı  
 
Tv 100'ün hafta içi ve hafta sonu ekranlara gelen ve sevilen programları şöyle; Okan Bayülgen ile Muhabbet Kralı (cuma), Nazlı Bolak- Parasal (hafta içi), Gün Uyanıyor (her gün), Özay Şendir ile İnce Ayar, Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü (cumartesi 23.00), Yasmin Erbil ile Magazin Hattı (cumartesi), Ahu Özyurt ile 10'dan 12'ye (hafta içi 10.00), Murat Güloğlu ile Gün Uyandı (hafta içi 09.00), Siyaset Alanı ( cuma 20.30), 100 de 100 Hayatlar (pazar), Ezgi ile Şehrin Renkleri (pazar), Emre Buga ile Güne Bakış (hafta içi) ekranlara geliyor.  

Kanalın program akışı; Tarihin Parladığı Anlar (cumartesi), Ahmet Kasım Han ile Yüz Yüze
(perşembe), Metehan Demir'in Salı Konukları, Emre Buga ile Bakış Açısı (pazartesi), Emre Buga ile Ana Haber Bülteni (hafta içi 19.30), Seyir Dünyası ( pazar), Çağla Atlı ile Şimdi Konuşalım, Haber Saati (hafta sonu 12.00), Haber Bülteni ( her gün) programları ile devam etmektedir.  
  
Kanalın Beğenilen Yazarları

Kanalın medya grup başkanı ve CEO'su Murat Kelkitlioğlu, Metehan Demir, Hande Polat, Alican Değer kanalın internet sitesinde yazıları ile takipçilerinin beğenisini kazanmaktadır. Bu tanınmış yazarların yazılarını, gün be gün internet sitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Metehan Demir gibi değerli yazarlar kanalın ilgi ile izlenen televizyon programlarında da karşınıza çıkıyor. Hem yazılarını okuyabilir hem de programlarını televizyondan izleyebilirsiniz.