32.2313 TL
34.9772 TL
2425.68 TL

Kaçkar Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

         Rize’de yayın hayatına başlayan Kaçkar TV, Karadeniz bölgesinin yerel kanallarından biridir. Kaçkar TV, 2006 yılında yayın hayatına başlamıştır. Yıllardır Karadeniz bölgesinin en çok izlenen kanallarından biri olan Kaçkar TV’nin genel yayın merkezi Rize’de bulunmaktadır. Yayına başladığı günden beri izleyici sayının giderek arttığı kanal da başta ağırlıklı Karadeniz bölgesinin gündemi olmak üzere Türkiye gündeminin de yer aldığı içerikler yayınlanmaktadır. Kanalın genel izleyici kitlesinin Karadeniz Bölgesi’ndeki illerde yaşayan kişilerden oluştuğu görülmektedir. Bu yüzden kanalda yayınlanan birçok program Karadeniz Bölgesi’ni kapsayan haber, gündem ve olaylarla ilgili olmaktadır. Tüm ailenizle beraber bir arada gönül rahatlığı ile izleyebileceğiniz Kaçkar TV, vazgeçilmez kanallarınızdan biri olmaya aday…

 

              Yayın içerikleri ve programlarıyla izleyicisinin büyük bir keyifle takipçisi olduğu Kaçkar TV’de yayınlanan bazı programlar ise ; Satın Al ve Yok Et, Kral Kupası, Pratik Lezzet, Lewes, Young and Married, Yeryüzü Olayları, Sam- Cat, Maç Saati Premier League, MTV’S Top 20 ve Kayak Koşu Dünya Kupası’dır. Bu program ve dizilerin dışında da yerli yabancı birçok dizi, film, program ve belgesel yayınları mevcut. Zengin içeriklerin oluşturduğu kanal her türlü izleyici profiline hitap ediyor. Kanalda çocukların da keyifle izlediği çizgi filmler yayınlanmaktadır. Karadeniz halkının büyük bir ilgi ile takip ettiği Kaçkar TV birçok yerel kanalın arasından kalitesi ve yenilikçi duruşu ile ayrılmaktadır.

 

            Kaçkar TV, müzik ve eğlence programları ile de her yaş aralığına hitap edebilmektedir. Yayınladığı geniş yelpazeye sahip programlarıyla kültür, sanat, yaşam, eğitim, ekonomi, dünya, sağlık ve yurt geneli ile ilgili birçok kapsamlı bilgi sunmaya devam etmektedir. Tarafsız ve yenilikçi bir yayın ilkesini benimseyen kanal , seyircileri hem eğlendirip hem de bilgilendirmektedir. Türksat uydusundan izleyebileceğiniz Kaçkar TV’yi eğer internet üzerinden kesintisiz, donmadan ve 7/24 canlı olarak izlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemiz canlitv.mobi’ de Kaçkar TV’yi istediğiniz her an internetinize ulaşabildiğiniz telefon,tablet ya da bilgisayarınızdan kolaylıkla izleme şansı elde edebilirsiniz. Siz de bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız hemen sitemize girmeye başlayabilirsiniz.