32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Kon Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Yerel Kanal Kon Tv Canlı Yayını

 

Kon TV, Konya hakkında yayın yapan yerel bir televizyon kanalıdır ve 1992 yılından beri faaliyet göstermektedir. Kanal, Türkiye'nin bölgesel yayın yapan ilk kanal olma unvanına sahiptir ve bu unvanını başarıyla korumakta, ilgiyle izlenmeye devam etmektedir. Zamanla sadece Konya içinde değil farklı şehirlerde yaşayan Konyalılar tarafından da ilgiyle izlenmektedir. Kon TV, HD yayına geçen Konya'nın ilk ve tek televizyon kanalıdır.

Kon TV'yi Nasıl İzleyebilirsiniz?

Kanal, 2004 yılından beri uydu yayınının yanı sıra kablolu yayın, Tivibu, DSmart, Turkcell TV, IPTV, IPETTV, Teledünya ve Karasal yayınlarıyla da sadece Konya'da Türkiye'de değil tüm dünyada da izlenebilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte artık bir çok kanalın yanı sıra Kon TV'yi canlı yayında izleyebilirsiniz. Yine kon tv canlı yayın akışına sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Kon TV Canlı Yayında Hangi Programlar Yer Alıyor?

Kon TV, yayın akışında hem Konya'ya hem Türkiye'ye yönelik haberlere, programlara yer vermektedir. Program çeşitliliği oldukça zengindir. Kanal, pazar günleri hariç her sabah 7.30'da Sabah Gündemi ile canlı yayınına başlıyor. Bu programda ülke gündemi, günün öne çıkan haberleri, siyaset, ekonomi, spor ve hava durumuna yer veriliyor. ProgramıCeren Uysal sunuyor.

Haberlerin ardından kanal canlı yayınına kadınlara yönelik olan programı Hanımeli ile devam ediyor ve hafta içi her gün program saat 10.00'da başlıyor. Program eğitim, sağlık, kültür, sanat konularında farklı konuklarla devam ediyor ayrıca her gün yeni yemek tarifleri de veriliyor. Programı Ayşegül Şencan sunuyor.

Kon TV canlı yayında hafta içi her gün saat 12.00'de başlayan Kürsüden Gönüllere programı ile Konya'nın manevi havasını yaşatıyor. Programı Vaiz Tahir Büyükkörükçü, Kapı Camii'nden canlı yapıyor.

Canlı yayın hafta içi her gün saat 14.05'te başlayan Hayat Var programı ile devam ediyor. Programı Sibel Karaca sunuyor ve konuklarını ağırlayarak her gün başka konularla hayata, sevgiye, güzel duygulara dair bir çok konuyu ele alıyor. Program insanı ele alıyor.

Kon TV canlı yayın hafta içi her gün akşam saat 19.30'da İbrahim Arıcı ile Ana Haber programıyla devam ediyor. Ana Haberde Konya, Türkiye ve tüm dünyada gündem yaratan konular HD kalitesinde tüm dünyaya yayılıyor.

Kon TV canlı yayın programlarıyla, yerel bir kanal olmasına karşın geldiği nokta itibariyle ulusal kanallardan hiçbir farkı olmayan, günümüz teknolojisini çok iyi kullanarak kendine has yayıncılık anlayışıyla diğer tüm yerel kanallardan sıyrılarak ön plana çıkmış başarılı bir kanaldır.