32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

BRT Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Brtv Karabük

 

1995 yılında BRTV Karabük, yayın hayatına başlamıştır. 24 yılı aşkın süredir beğenilen yayınları ile kesintisiz ekranlarda olan kanal, ayrıca ülkemizin en eski yerel yayın yapan kanallarından biridir. Özellikle yayın yaptığı bölgede yerel halkın sesi olması bakımından da bölgeye gerek tanıtım gerek faydalı haber ve programları ile bölgenin gelişimine tartışmasız önemli bir katkıda bulunmaktadır.  Haber, gündem, yarışma, çizgi film, trafik programları önemli program kategorileri arasında.   

BRTV KARABÜK YAYIN POLİTİKASI 

Kanal, Karabük ve Safranbolu bölgesine özel yayın yapmaktadır. Yerel Tv kanalı olarak Brtv Karabük en çok seyirci kitlesine sahip kanallardan biridir. Kaliteli, tarafsız, güvenilir, seyirci dilek ve görüşlerini dikkate alan çağdaş ve yayıncılık ilkelerine saygılı bir yayın politikasını benimser.

Kanal hem genç dinamik hem de alanında deneyimli uzman medya kadrosu ile başarılı programlara imza atmaktadır. Program seçimlerinde birbirinden farklı türde programlara yer vererek renkli bir yayın akışını ekranlara getirir. Turksat 4/A uydusundan kesintisiz, canlı yayınları ile faaliyetlerini sürdürmekte.

BRTV KARABÜK TV PROGRAMLARI 

Kanal, gençler için hazırladığı yarışma programları ile genç kitle tarafından ilgi ile takip edilmekte, özellikle yarışma programları çok seviliyor. Liseler Arası Bilgi Yarışması, bunlardan biri. Program haftanın bazı günleri ekranlarda. Program içeriğinde, Karabük ilinde yer alan liseler genel kültür platformunda birbirleri ile yarışıyor. Çocuk kuşağı da unutulmuyor. Hafta içi ve hafta sonu her sabah saat 08.30'da birbirinden güzel çizgi filmler çocukları ekranlara çağırıyor. Her gün saat 10.00'da ise Güncel adlı haber programı, Karabük ve ülke genelindeki gündemdeki haberler duyuruluyor. 

Trafik temalı program Kırmızı Işık, yakından takip edilen programların başındadır. Çünkü bu programda, yeni trafik cezaları, artan ceza miktarları, uyulması gereken trafik kuralları ve kanun, yönetmeliklerdeki değişiklikler izleyicilerle paylaşılıyor. Her akşam saat: 20.30 da Ana Haber Bülteni ekranlara geliyor.

Bölgedeki ve ülkemizdeki hatta dünyadaki meydana gelen olayları, son dakika önemli gelişmeleri merak edenler tarafsız, doğru haberler için ekran karşına geçiyorlar. Haberleri kaçıranlar için ise 00.30'da tekrarı var. Ayrıca beğenilen Zafer Acar ile Gündem programı da yayın akışında yer alıyor.