32.8248 TL
35.2439 TL
2450.67 TL

TVNet

Paylaş :
CANLI TV İZLE

TVNET kanalı Albayrak Holding tarafından kurulmuş ve Türkiye'de medya sektöründe öne çıkan kanallardan biridir. Kanal, haber ve genel yayın akışı ile halka doğru bilgi sağlamayı misyon edinmiştir.

TVNet Yayın Politikası

TVNET kanalı, haberler ve politik konulara odaklanarak, saatlik olarak yayınladığı haber bültenleri ile halka güncel olaylar hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Ayrıca belirli saatlerde belgesellere yer vermektedir. TVNET'in yayın politikası Albayrak Holding'e ait olması nedeniyle Yeni Şafak'a da aittir. Kanal, spor programları ile de dikkat çekmektedir. Spor severlerin ilgisini çeken transfer haberleri, müsabaka öncesi ve sonrası tartışmalı pozisyonların değerlendirildiği spor programları da TVNET'in programları arasında yer almaktadır.

TVNet Nasıl İzlerim?

TVNET'i izlemek için farklı platformlardan faydalanabilirsiniz. TVNET, kablo TV, Teledünya, D-Smart, Türksat 4A, Digiturk ve Tivibu platformları üzerinden yayın yapmaktadır. Ayrıca Ankara, İstanbul, Isparta ve İzmir'de uydu ve radyo antenleri üzerinden karasal yayın da gerçekleştirmektedir.

İnternet üzerinden TVNET'i izlemek için de birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. TVNET'in resmi web sitesi üzerinden canlı yayın izlenebilir. Ayrıca birçok internet televizyonu platformu üzerinden de TVNET canlı yayınını izleyebilirsiniz. Bu platformlara örnek olarak, TV+ ve Vodafone TV gibi uygulamaları gösterebiliriz.

TVNET canlı yayınını izlemek için web sitemiz üzerinden de ücretsiz olarak izleme imkanı bulunmaktadır. Web sitemiz, donma veya kesinti gerçekleşmeden TVNET ve diğer televizyon kanallarını canlı olarak yayınlama hizmeti vermektedir.