32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

TLC

Paylaş :
CANLI TV İZLE

6 Kasım 2015 tarihinde seyircisi ile buluşan TLC TV, Discovery Communications tarafından kurulmuştur. TLC kanalı Türkiye'de kurulan ilk şifresiz kanal özelliğini taşımaktadır. Discovery Communications şirketinin kapattığı CNBC-e kanalı yerine kurulmuştur.

TLC TV’nin kardeş yayınları arasında Animal Planet, Science, Discovery Family, Discovery Life, Discovery Channel kanalları yer almaktadır. Pek çok kablo yayın sağlayıcısında mevcut olan bu kanal aynı zamanda internet üzerinden TLC TV canlı izle seçeneği ile kesintisiz ve donmadan HD görüntü kalitesi ile izlenebilir.

EN SEVİLEN PROGRAMLARI İLE TLC TV!

TLC TV yayın akışında belgeselden spora, yarışmadan diziye, maceradan sıra dışı yaşamlara, evlilikten dekorasyona her kitleye hitap eden tarzda pek çok programı yer almaktadır. Zengin bir yayın akışına sahip olan bu kanal büyük bir izleyici kitlesine sahiptir. Şifacı ve Ağır Yaşamlar gibi programlarla sıra dışı hayatlar izleyici ile buluştururken, Temizlik Bağımlıları ve Emlak Savaşları gibi ev ve dekorasyon temalı yayınlarda en çok izlenilen programlar arasında yer almaktadır. TLC TV yayın akışında bu programların yanı sıra yerli ve yabancı diziler, eğlenceli yarışmalar ve programlarda yer almaktadır. Kanal üzerinde belgesellere de oldukça sık yer verilmektedir.

TLC TV'nin yayın akışında yer alan ve oldukça büyük bir seyirci kitlesine sahip olan Ağır Yaşamlar programı aşırı kilolu bireylerin kilo verme süreçlerini ekranları aktarmaktadır. Dr. Nowzaradan'ın eşliğinde kilo vermeye adım atan 270 kilo ve üzeri kişilerin yer aldığı Ağır Yaşamlar programı her çarşamba saat 21.30 da TLC TV'de seyircisi ile buluşmaktadır. Muhteşem tasarımları, estetik ögeleri ve özenli detayları ile eski evleri satın alarak yenileyen ve mükemmel bir hale getiren emlakçı Christina Haack ve Tarek el Moussa'nın yer aldığı Rüya Gibi Evler programı seyircinin çok sevdiği bir programdır.