32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Tv Kayseri

Paylaş :
CANLI TV İZLE

TV Kayseri, 2009 yılında Kayseri’de kurulmuş olan yerel bir televizyon kanalıdır. Yayın merkezi de Kayseri’de bulunan kanal, bölgede en çok izlenen yerel televizyonların başında gelmektedir. Bu kadar çok izlenip diğer yerel kanalların arasından başarıyla sıyrılmasında bazı sebepler vardır. Bunlardan söz edecek olursak ilk olarak, diğer yayın yapan yerel televizyonlar çoğunlukla Kayseri ile ilgili haber ve program yaparken, TV Kayseri’nin ulusal anlamda da haber niteliği taşıyan iş ve programlar yapması izleyici kitlesini çoğaltmaktadır. Bu sayede TV Kayseri’yi izleyenler hem Kayseri hem de ülke hakkında birçok olaydan haberdar olacaklardır.

 

           Anadolu’nun birçok alanda gelişmiş şehirlerinden biri olan Kayseri’de birçok aktif medya faaliyetleri vardır. Her biri Kayseri’nin ve ilçelerinin tümüyle tanıtımını yapma çabası içerisindedirler. Kanalların birçoğu gerek yerel gerek ulusal birçok haberleri gündeme taşıyıp izleyicilerine ulaştırırlar. TV Kayseri’de bu kanallar arasında en fazla ilgiyle takip edilenlerden biridir. Yayın politikasını kurulduğu andan beri hem yerel hem ulusal anlamda ileriye taşımaya çalışan yenilikçi ve objektif bir tutum çabasındadır.

 

           TV Kayseri’de her yaş grubuna ve karaktere hitap eden birçok alanla alakalı program içeriği yayınlanmaktadır. Kadın, dizi, film, haber, çocuk ve belgesel gibi birçok farklı içeriğin olduğu kanalda hiç sıkılmadan saatlerce vakit geçirebilirsiniz. Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebileceğiniz kanalı, internetten de sitemiz kolaytv’ye girerek kesintisiz ve donmadan keyifle izleyebilirsiniz. TV Kayseri’de ; Kutup Yıldızı, Günün Yorumu, Güncel, Sahadakiler, Sağlıklı Günler,  Kayseri’de Bir Gün, Lezzetli Dakikalar ve Altın Sohbetler kanalın ilgiyle takip edilen programlarıdır. Büyük bir emek ve titizlikle hazırlanan bu programları sitemizden 7/24 canlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kolaytv’ye giriş yapmak, bu sayede günün her saati TV Kayseri’yi kolayca istediğiniz her an izleyebilirsiniz. Özellikle de memleket hasreti yaşıyorsanız ve gurbetteyseniz sitemizden ayrılmak bile istemeyeceksiniz. Türkiye’deki liglerden maçların da yayınlandığı kanalda spor müsabakalarını da takip etme şansını edinebilirsiniz. Kayseri’den manzaraların ve röportajların sürekli yer aldığı kanalda, Kayseri ile ilgili her şeyden haberdar olabilirsiniz.