32.8621 TL
35.2093 TL
2450.70 TL

Az Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

AzTV, kardeş ülke Azerbaycan’ın ilk televizyon ve radyo kanalıdır. Televizyon yayın akışlarına 1955 yılında radyo yayınlarına ise 1926 yılında başlayan AzTV, Azerbaycan’da ilkleri gerçekleştiren önemli bir kanal olmuştur ve Azerbaycan’da ilk kanal olarak birçok yeniliğe imza atmıştır. Yayınladığı programların kalitesi sayesinde yüksek bir izleyici kitlesine sahiptir.

      AzTV kanalı, UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi’nin yayınlarını izleyicisi ile paylaşmaktadır. Türksat uydusundan yayın yapamayan AzTV kanalını canlitv.mobi’den izleme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kanalın dili Azerice olarak yayın yapmaktadır. Yayın alanı, Azerbaycan, Türkiye ve KKTC’dir. Kanalın aynı formatta yayın yapan kardeş kanalları da bulunmaktadır. Bunlar; Medeniyet TV, İdman Azerbaycan TV ve Radio Respublika’dır.

        Kardeş ülke Azerbaycan’ın en önde gelen kanalı olan AzTV’yi sitemizden kolaylıkla izlemeye başlayabilirsiniz. AzTV kanalı birçok içeriğe sahip bir kanal. Sitemiz sayesinde bu hizmeti size kesintisiz bir şekilde sunuyoruz. Dolu dolu bir yayın akışına sahip olan AzTV, her yaştan izleyiciye hitap eden içeriklere sahiptir. Gün içerisinde yayın akışında çok renkli ve birbirinden farklı programlar yer alıyor. Futbol maçları, haberler, filmler ve çocuk programlarına kadar birçok zengin içerikli yayını izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

          Son zamanlarda insanların sahip olduğu ve gittikçe yaygınlaşan yanlış bir algı oluşmaya başladı. Bu yanlış algıya sahip insanların çoğu, yurt dışı kanallarını izleme fırsatı elde etmenin kolay olmadığını ve çaba gerektirdiğini zannediyor. Oysa canlitv.mobi’ye girerek AzTV canlı izle seçeneği izle bu kanalı kesintisiz bir şekilde rahatlıkla izlemeye hemen şimdi başlayabilirsiniz. Ayrıca AzTV’de verilen haberler sadece yerli değil aynı zamanda yabancı basından da haberleri kapsıyor. Film seçenekleri de hem yerli hem yabancı filmlerden oluşuyor. Sitemize tablet, telefon ya da herhangi bir bilgisayardan kolaylıkla giriş yapıp izleyebilirsiniz. Görüntü ve ses kalitesi yüksektir. İzlerken herhangi bir kesinti veya donma yaşamayacağınızı canlitv.mobi olarak  garanti ediyoruz. Ayrıca yurt dışında yaşayan Azerbaycan vatandaşları da kanala kolayca ulaşıp izleyebilir. Siz de AzTV’yi izlemeye başlamak istiyorsanız,  daha fazla vakit kaybetmeden sitemizden canlı bir şekilde izlemenin tadını çıkarın!