32.9313 TL
35.4066 TL
2464.70 TL

Lalegül Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Lalegül Tv

 

Lalegül Tv, televizyon kanalı ve radyo yayını yapan kurumsal bir kuruluştur. İlk olarak 2005 senesinde radyo kanalını faaliyete sokan kurum ardından televizyon kanalı olarak da hizmet vermeye başlamıştır. Yayınladığı programlar genel olarak dini sohbetler ve haberler üzerine olmaktadır. Başta Ahmet Mahmut Ünlü yani bilinen adıyla "Cübbeli Ahmet Hoca" olmak üzere birçok dini kişinin yayınlarını kanal programları dahilinde vermektedir. 

Kanal 7/24 yayın yapmaktadır. Ayrıca canlı yayın olmadığı durumlarda tekrar programlar ve test yayınlara da yer vermektedir. Genellikle ülke gündemi dışında dini programları yayınlayan kanal, reklamları pazarlama reklam modeli ile kazanmaktadır. Ayrıca internet yayın üzerinden de yayınladığı reklamlarla kanal gelir elde etmeye çalışmaktadır. 

Lalegül Tv Yayın ve Frekans Bilgileri

Kanalın resmi sahibi Cübbeli Ahmet Hoca'dır. 2014 senesinde test yayın akışına başlayan kanal günümüze kadar sorunsuz olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Kanal, yerli olan birçok uydu yayını üzerinden hizmet vermektedir. Bu hizmeti şifresiz ve ücretsiz olarak sunmaktadır. Hizmet verdiği uydu ve kabloları yayınlar arasında, DigiTürk, Turkcell TV, Tivubu gibi kurumlarla anlaşmalıdır. Bu yayın kuruluşları üzerinden frekans ayarlamadan seyredilmektedir.

Lalegül Tv, Türksat üzerinden de frekans bilgileri girilerek seyredilebilir. Çanak anten ve uydu alıcısı ile televizyon seyreden kişiler için frekans bilgileri; Frekans 12422, Sembol oranı; 30000, Polarizasyon bilgisi; H - Yatay ve Fec:3/4 olmaktadır. Frekans bilgilerini giren kişiler televizyon üzerinden kanalı ve radyoyu 7/24 olarak seyredebilir. 
 
Lalegül Tv Bilgileri 

Kanal ücretsiz yayın verdiği için internet sitesi üzerinden herhangi bir üyelik yapmadan takip edilmektedir. Resmi internet sitesi üzerinden kanala giriş kapan kullanıcılar, cep telefonu üzerinden kanalı takip etmek istediği taktirde, android yada ios uygulamalarını da indirebilir. Genel olarak televizyon yayını yapan kuruluş gelişmeleri takip ederek internette de büyümeyi hedeflemektedir. 

Büyüme çalışmalarına özellikle kanal tanıtımı için faydalı olan youtube kanalı üzerinden de devam etmektedir. Sokak röportajlarıyla Lalegül Tv Youtube kanalı, takipçi kazanarak kanalın tanıtımını yaptığı gibi ülke gündemine özel programları youtube üzerinden de yayınlamaktadır. Televizyon kanalında yayınladığı hemen hemen her programı youtube kanalında da yayınlayarak seyredilme potansiyelini arttırmaktadır.