32.2362 TL
34.9712 TL
2427.22 TL

Kanal B

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Kanal B Hakkında

 

Kanal B, Başkent Üniversitesi tarafından kurulan ve ulusal bir yayın politikası yürüten televizyon kanalıdır. Ayrıca Kanal B ile ilişkili Radyo Başkent isminde bir de radyo istasyonu vardır. Kanal B yayınladığı tüm programların bir kopyasını Kanal B Program Arşivi sayfasında yayınlamaktadır. Bu sayede izleyicilere geçmiş tarihte yayınlanan programlara ulaşma imkanı sağlanmaktadır. Program Arşivi Uygulaması olarak adlandırılan bu yöntem Türk televizyon kanalların içerisinde ilk defa Kanal B tarafından hayata geçirilmiştir. Kanal B, Türksat uydusu, Digiturk, D- Smart, Kablo TV ve Tivibu’dan yayın yapmaktadır. Eğer internet üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz ve donmadan Hd kalite ile Kanal B’yi izlemek istiyorsanız siz de sitemiz canlitv.mobi’ye giriş yaparak kanalı istediğiniz her an kolaylıkla izlemeye başlayabilirsiniz.

 

Kanal B’nin yayın merkezi Ankara’dır. Ankara merkezli bir yayın gerçekleştirmesine rağmen ülkemizin birçok noktasından ilgili ile takip edilmektedir. Her geçen gün izleyici sayısını arttıran kanal yenilikçi hizmet anlayışından dolayı yayın akışına birçok program eklemektedir. Kanal B’nin yayınladığı bazı programlar ise şöyle ; Başkent'te Sağlık, Bire Bir, Bekleme Odası, Başkent'te Kariyer, Anka, 7 Gün, Bir Varmış Bir Yokmuş, Bir Başkadır Benim Mesleğim, Biz Bize, Bizim Türküler, Genç Düşünce, Gezi Notları, Habercinin Saati, Halkın Ekonomisi, Hariciye Kliniği, Hayallerin Peşinde, Kitap Dünyası, Kavimler Kapısı Anadolu, Müzelerin Dili, Ne Biliyoruz? Ne Yapıyoruz? Sağlıklı ve Formda Sohbetler, Saatin Adımları, Sahur Vakti, Sportmence, Spor Saati, Yaşam ve Tarım, Yaşayan Tarih, Yeniden Yaşama Yolculuk, Yurdun Sesi, İslam ve İnsan, İftar'a Doğru, Şehrin Sesi, Şiirbaz ve daha onlarca programı kapsayan müthiş bir listeden oluşmaktadır.

 

Sevgili izleyicimiz eğer siz de farklı ve kaliteli yayın anlayışı ile birçok alanda kitlelere hizmet sunan Kanal B’yi internet üzerinden dileğiniz her fırsatta erişme imkanından faydalanmak istiyorsanız sitemiz canlitv.mobi’den ulaşıp canlı bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Spordan siyasete, siyasetten eğlence programlarına birçok içeriği bünyesinde barındıran Kanal B’yi sürekli izlemek isteyeceksiniz. Tek yapmanız gereken sitemize giriş yapmak… Şimdiden tüm izleyicilerimize keyifli seyirler dileriz.

 

Kanal B Programları

 

Cumhuriyet'e Katkı Verenler

 

cumhuriyete katkı verenler kanal bCumhuriyete Katkı Verenler, eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek sunumunda gerçekleştirilen bir belgesel programı. Tarihteki önemli figürler, Cumhuriyete katkı sağlayan isimler ve unutulmaya yüz tutmuş bilgiler bu programda tekrar canlandırılarak izleyiciye sunuluyor. Tarihin en değerli anılarını yeni nesile tanıtmak ve tarih kahramanlarını tüm Türkiye’ye hatırlatmak için yayınlanan Cumhuriyete Katkı Verenler yeni bölüm ile her Cuma saat 21:00’da Kanal B ekranlarına geliyor.

 

Güne Bakış

 

güne bakış kanal bKanal B ekranlarında yayınlanan Güne Bakış; eğitim, sağlık, ekonomi ve gündem gibi farklı konuları ele alan bir sabah programı. Nebi Özdemir sunuculuğunda yayınlanan program; her bölüm farklı alanlarda uzman isimleri konuk alıyor ve gündemden düşmeyen konuları yakından inceliyor. Radyo Başkent ile eş zamanlı şekilde yayınlanan Güne Bakış canlı olarak hafta içi her gün saat 07:00’da ekrana geliyor.