32.9363 TL
35.4082 TL
2461.22 TL

Kanal Ege

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Kanal Ege Canlı Yayın

 

Tarafsız haber anlayışıyla yola çıkan Kanal Ege, 31 Aralık 2020’de yayın hayatına başladı. Ankara’nın ve İzmir’in önemli gazetecilerini bir araya getiren Kanal Ege’nin yönetim kadrosu da usta gazetecilerden oluşuyor. Genel Yayın Yönetmenliğini üstlenen deneyimli gazeteci ise Kenan Macit. Türkiye’nin Ege bölgesini ele alan yeni televizyon kanalı kısa zamanda sektördeki yerini aldı.

 

Kanal Ege sadece haber bültenleriyle sınırlı kalmayıp hayata dair her şeyi haberleştirmeye özen gösteriyor. Kadın, yaşam, sağlık, çevre, ekonomi, siyaset, spor, magazin gibi konularda tüm halka hitap edecek programlar ve haberler yapmayı sürdürüyor. İzmir’in tüm ilçeleri için ayrıca başlıklar halinde güncel haberleri sunuyor. Sadece İzmir’in değil tüm Ege bölgesinin sesi olmayı hedefliyor.

 

Kanal Ege Programları

 

Her gün için ayrıca hazırlanan; Gazete Manşetleri, Süper Lig Puan Durumu, Günlük Burç yorumu, Editörün Güncel Haber Seçimleri bölümlerine Kanal Ege web sitesinden kolayca ulaşabilir, Kanal Ege canlı yayınlarını izleyerek gündemi sadece bir platformdan takip edebilirsiniz.  Ayrıca magazin bölümünde deneyimli gazetecilerimizle birlikte güncel magazin haberlerini okuyucularımıza iletiyoruz. Haberler ile ilgili yorum ve eleştirinize dikkate alarak yeni projelerimizi şekillendiriyoruz. Bizimle iletişime geçip çevrenizde haber niteliği taşıyan bilgileri aktarabilirsiniz.

 

Doğru ve tarafsız haber anlayışıyla Kanal Ege olarak birçok platformda yayında olacağız. Türksat Digitürk paketi, D-Smart, Turkcell TV, Vodafone TV ve 12 farklı ülkeden canlı yayınlarla hizmetinizde olacağız.