32.2414 TL
34.9585 TL
2425.00 TL

Kardelen Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Kardelen TV, Erzurum’da yayın yapmakta olan yöresel bir kanaldır. 12 Eylül 2015 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Erzurum ve bölge çevresinde en çok izlenen kanallardan biri olan Kardelen TV, ulusal kanal kalitesinde programlar yaparak birçok izleyicinin olumlu anlamda dikkatini çekmektedir. Kardelen TV, kuruluş amacı olarak bilinçli toplumu hedef aldıklarını söyleyen kanal hedeflerini gerçekleştirmeye son sürat devam etmektedir. Genelde dadaş diyarı olarak bildiğimiz Erzurum şehrimizin tarihini, kültürünü ve turizm yerlerini tanıtan programlar ve haberler yapmaktadır. Kanalın Erzurum ilini tanıtmak amacıyla imza attığı birçok başarılı belgesel yapımı bulunmaktadır. Kanal, haber bültenlerinde ise ağırlık Erzurum ve çevresindeki olaylar olmak üzere, ulusal boyutta da objektif ve doğrudan olayları haber bülteninde izleyicisine sunar.

 

           Birbirinden kaliteli programlar yapan ve yayın akışını gayet başarılı sürdüren kanal, programlarıyla birçok farklı izleyici profilinin dikkatini çekmektedir. Kanalı izleyemeye başlarsanız, yemek programlarından, spor müsabakalarına, astronomi, uzay ve doğa bilimleri ile ilgili yayınlanan belgesellere kadar birçok farklı programı bir arada izleme fırsatı yakalayabildiğinizi göreceksiniz. Kanalda yayınlanan bazı programlar ise şöyle; Kardelen, Devr-i Alem, Kardelen’de Sabah, Divan’dan Dökülenler , Gece Ajansı ve Kadın Gözüyle Tüketiyorum gibi ilgiyle takip edilen yayınları vardır. Buna ek olarak kanalın bilim ile ilgili birçok program ve belgesel yaptığını da hatırlatmak isteriz. Türksat üzerinden yayın yapan Kardelen TV’yi, internetinizin olduğu her yerden kolaylıkla izleme fırsatını elde etmek istiyorsanız, hemen canlitv.mobi’ye girin ve kesintisiz izlemeye başlayın.

 

           Kardelen TV, çok yakın bir zamanda 3. Lig’de mücadele eden Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un maçlarının yayın hakkını aldı ve bu sayede büyük bir atılım gerçekleştirmiş oldu. 2012 yılından bu yana izlediği yenilikçi yayın politikası sayesinde büyük bir başarı elde ederek hem izleyici kitlesini elinde tutmuş hem de daha fazla izleyicinin ilgisini çekmeye devam etmiştir. Kanalın kendi internet sitesinden yayın akışındaki programları görebilirsiniz. Ayrıca kanalın birçok sosyal hesabı da bulunmaktadır. Farklı kanallar arayışı içerisinde bir izleyiciyseniz, canlitv.mobi olarak size Kardelen TV’yi izlemenizi öneriyoruz. İyi seyirler…