32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Tek Rumeli Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Tek Rumeli TV 2009 yılında yayın hayatına başlayan bir kanaldır. Kanal adını Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne illerinin baş harflerinden almıştır. Kanal Rumeli, Trakya ve Balkan coğrafyasına hitap eden yayınlar yapmaktadır. Kanalın en önemli kuruluş amacı Rumeli’nin kültürünü, sanatını, müziğini, coğrafyasını ve tarihini anlatmaktır. Tek Rumeli TV’nin yönetim kurulu başkanı Atilla Baykal’dır. 2009 yılında yayın hayatına başlayan Tek Rumeli Televizyonu, sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Kosova, Bulgaristan, Yunanistan, Bosna-Hersek ve Makedonya gibi Türklerin çoğunlukta yaşadığı Balkan ülkeleri tarafından da büyük bir ilgi ile seyredilip, takip edilmektedir. Kısa bir süre test yayının yapıldığı kanal daha sonra televizyonda normal yayına geçip izleyicisi ile buluşmaya başlamıştır.

 

                Yerel yayınlar yapan Tek Rumeli TV, yayın akışında genellikle Rumeli, Trakya ve Balkan bölgeleri ile ilgili program, haber ve yayınlar yapılmaktadır. Tabi kanalın sadece yerel değil ulusal anlamda da yayın içerikleri ve programları bulunmaktadır. Kanalın bir web sitesi hizmeti de bulunmaktadır. Eğer kaçırdığınız bir program ya da diziniz varsa kanalın web sitesine girip kolaylıkla tekrarını izleyebilirsiniz. Türksat 4A, Teledünya ve Kablo TV gibi platformlardan yayın gerçekleştiren kanalı kolaytv’ye girerek 7 gün 24 saat canlı bir şekilde izleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantısına sahip olmanız… Telefon, tablet ya da bilgisayardan sitemiz kolaytv’ye kolaylıkla giriş yapıp istediğiniz her an izleme fırsatı elde edebilirsiniz.

 

               Müzik, haber, eğlence, çocuk, ekonomi, spor, kadın, belgesel ve kültür gibi birçok programın yayınlandığı kanal da farklı alanlarla ilgili birçok şeyi tek bir platform üzerinden keyifle takip edebilirsiniz. Her hafta çocuklar için çizgi film kuşakları yayınlayan Tek Rumeli TV, aynı zamanda spor programları da yayınlamaktadır. Birçok farklı kesime hitap eden kanalı izlemeye başladıktan sonra bırakamayacağınızı garanti ediyoruz. Tek Rumeli TV’de yayınlanan bazı programlar ve isimleri ise şöyle; Gün Ortası, Rumeli Haber, Uzman Görüş, Kültür Kervanı ve Sağlıklı Yarınlar adlı programları vardır. Türk ve Balkan kültürüne katkıda bulunan kanalı canlıtv.mobi üzerinden kolaylıkla kesintisiz izleyebilirsiniz.