32.2423 TL
34.9652 TL
2425.90 TL

İctimai Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

        İctimai televizyonu, Azerbaycan’ da yayın yapan kanallardan biridir. Azerbaycan devletinin parasal desteğini alan kanal, bu sebepten dolayı daha çok toplumsal bir televizyon kanalıdır. 2007 yılından beri Avrupa Yayın Birliği’nde olan İctimai TV, UEFA , Avrupa Ligi ve İtalya Serie A yayınları ile birçok kanalın arasından sıyrılıp popülerliğini korumaya devam etmektedir. Kanalın en çok izlenme nedenlerinden birisi hiç şüphesiz bu durumdur. Özellikle bu sayede kanalın izlenme oranları bir anda artış göstermiştir ve bilinirliğini yükseltmeye başlamıştır. Tüm bunların yanında maalesef kanalın Türksat uydusundaki yayını artık yapılmamaktadır. Yani kanala Türksat uydusu üzerinden ulaşamazsınız. Eğer internetinizin varsa hemen canlitv.mobi’ye girerek İctimai TV’yi kesintisiz ve donmadan kaliteli bir şekilde naklen izleme fırsatına erişebilirsiniz. İstediğiniz her an tablet, telefon ya da bilgisayar farketmeksizin sitemize girip 7/24 canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

 

               İctimai TV bir Azerbaycan kanalı olmasına rağmen dünyanın birçok farklı bölgesinden izleyici kitlesine sahiptir ve her geçen gün bu durum katlanarak devam etmektedir. Siz de bu şanslı izleyicilerden biri olup aramıza katılmak istiyorsanız sitemiz canlitv.mobi’den hemen canlı olarak izlemeye başlayabilirsiniz. Spor programları ve faaliyetleri ile adını duyurmasına rağmen İctimai TV, çok başarılı haber bültenlerine de sahiptir. Spor programlarıyla birlikte haber bültenleri ile de ününe ün katmıştır. Tarafsız habercilik politikası olan kanalın,  yayınladığı haber bültenlerini de  takip ederek ulusal ve uluslararası birçok olaydan haberdar olabilirsiniz. Bunun için bir uydu yayınına da ihtiyacınız yok… Sitemizden online olarak izleyebilirsiniz.

 

                Kanal yayın hayatına 25 Ağustos 2005 yılında başlamıştır. Çok uzak bir tarih olmamasına rağmen verdiği hizmetlerden dolayı özellikle de sporseverler arasında hem Azerbaycan’da en çok izlenen kanallar arasındaki yerini korumaktadır. Devlet katkıları ve desteği ile yayın hayatına başlayan kanal, D-Smart, Azerspace ve Hotbird uydu yayınları dışında, dijital olarak izlenebiliyor. Kanalı dijital  Haberler ülke ve dünya ile alakalı birçok bülteni özenle hazırlayıp sunuyor. olarak izlemeyi tercih ederseniz sizleri canlitv.mobi’de görmekten mutluluk duyarız. Şimdiden sitemiz adına keyifli seyirler yaşamanız dileğiyle…