32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Xezer Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Xezer TV, Türkçe ismiyle Hazar televizyonu, kardeş ülke Azerbaycan’ da yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Azerice dilinde yayın yapmaktadır. 1 Ekim 2007’de yayın hayatına başlayan kanal, Azerbaycan’ın manevi ve milli değerlerine bağlılığını ifade etmek ve sadık kalmak amacıyla kanal sloganlarını ‘’Ailenizin Xezeri’’ olarak belirledi. Bu slogan sayesinde Xezer televizyonunun yayın politikası insanların gözünde aile televizyonu şeklinde yerini sağlamlaştırmıştır. Kanal, rating ölçüm şirketlerinin son ulaştırdığı verilere göre şu an Azerbaycan’ın en çok izlenen ikinci kanalıdır.

 

     Xezer TV, kanalı  Azerbaycan’da yaşayan insanların gelenek ve göreneklerini dikkate alarak program yapan nadir kanallardan biridir. Bu yüzden ailelerin oluşturduğu ciddi bir izleyici kitlesine sahiptir ve her geçen gün izleyicisini arttırmaktadır. Azerbaycan’ da sevilen ve beğeniyle izlenen Xezer TV kanalını kolaytv’ye girerek 7/24 canlı olarak izleme fırsatını elde edebilirsiniz. Kanalın yayın akışına baktığımızda eğlenceli yarışma programlarının, dizilerin , yemek programlarının ve haberlerin yer aldığını görüyoruz. Gün içerisinde, yerli kanallardan sıkılıp daha farklı kanallar izlemeyi tecrübe edinmek istiyorsanız,  kolaytv’ ye girerek Xezer TV’yi izleyebilirsiniz. Bu sayede yeni bilgiler ve yeni haberler öğrenebilirsiniz. Ailecek gönül rahatlığı ile izleyebileceğiniz Xezer TV kanalını kolaytv’de hemen şimdi izleyin!

 

       Xezer TV oldukça çeşitli herkese hitap edebilecek yayın içeriklerine sahip bir kanaldır. Azerice diliyle yayın yapan bu kanala Azerbaycan’ın yanı sıra Türkiye ve KKTC’den de ulusal platformlarda kolaylıkla izleyebilirsiniz. Kanala telefon, tablet veya bilgisayardan ulaşıp izlemek istiyorsanız ise  sitemize girerek kesintisiz bir şekilde Xezer TV’yi dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Bir aile kanalı olan ve yayın politikalarını da bu yönden şekillendirmeye devam eden kanal, iş sektöründen de büyük reklam gelirleri elde etmektedir. Birçok Türk dizisinin de yayın haklarını alan kanal da, Mai ve Siyah, Aşk-ı Memnu ve Kurtlar Vadisi gibi ünlü dizilere denk gelebilirsiniz. Kanal 2016 yılından itibaren sadece internet ve uydu üzerinden izlenebilme imkanına sahip. Azerbaycan’ın en önemli kanallarından biri olan Xezer TV’yi internet üzerinden kolaytv’ye girerek izleyebilirsiniz. Şimdiden keyifli seyirler dileriz.