32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Pamukkale Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Pamukkale’İnin Kalbi

 

Pamukkale’de ve tüm Türkiye’de ne olup gittiğini öğrenmek ve en güncel haberlerden haberdar olmak için Pamukkale tv canlı yayın izleyebilirsiniz. Pamukkale Tv’nin yayın akılı her kitleden ve her yaştan  izleyiciye hitap edecek şekilde düzenleniyor. Tüm güncel ve son dakika haberlerini, spor haberlerini, siyaset, hava durumu ve ekonomiye dair her şeyi gündem içinde bulabilirsiniz.

Pamukkalenin Sesi

Pamukkaleye dair merak ettiğiniz her şeyi Pamukkale tv izleyerek öğrenebilirsiniz. Yerel ve güncel haberlerin işlendiği aynı zamanda diğer illerle olan tüm ilişkilerin de gözden geçirildiği haber programları ile aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.


Pamukkale’yi Tanıyın!

Pamukkale, ülkemizin en çok turist çeken pamuk gibi travertenleri ile adını tüm dünyaya duyurmayı başarmış olan harika bir doğa güzelliğini içinde barındırıyor. Bu nedenle ülkemiz için de Pamukkale‘nin farklı bir önemi bulunuyor. Pamukkale Tv, bu doğa harikasını da herkese göstermeye ve ulaştırmaya yardımcı oluyor. Pamukkale’de gelen turist sayısı Pamukkale’nin günden güne popülerliğini arttırması ile artıyor. Bu kanalda Pamukkale’ye has ürünler ve gezilmesi gereken yerler de sık sık gösteriliyor. Şehre gelen turistlerin yapacakları planı kolaylaştırmak ve daha güzel bir gün geçirmelerini sağlamak için şehrin tanıtımı zaman zaman yapılıyor. 

Doğa Harikası Pamukkale Travertenleri 

Ülkemizin en büyük değerlerinden birisi de coğrafik konumu ve doğal güzellikleridir. Ülkemizin her bir köşesi görenleri kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Pamukkale de bu doğal güzelliklerinden birinde yer alıyor. Özellikle de pamuk gibi travertenleri ve doğal termal havuzları görmeye değer güzellikler barındırıyor. Gün geçtikçe bu güzellikleri görmeye gelen turist sayısı da artış gösteriyor. Şehrimizin daha iyi tanınabilmesi ve şehirde olup bitenlerin tüm açıklığı ile gözler önüne serilmesi için bu haber programları yapılıyor.

Pamukkale tv’yi dilediğiniz zaman her yerde canlı yayınla da izleme şansı bulabilirsiniz. Böylelikle tüm olaylardan herkesten önce haber alabilir ve bunun mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Pamukkale tv dinamik ve eğlenceli yayın kadrosu ile her geçen gün kendisini daha da geliştiriyor. Siz de bu gelişime ortak olmak yerel ve ulusal haberleri takip etmek için kanalımızı canlı izleyebilirsiniz.