32.2415 TL
34.9704 TL
2427.33 TL

SRT Sivas Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

SRT Sivas TV, Sivas’ın ilk yerel kanallarından biridir. Kanal yayın hayatına 1992 tarihinde başlamıştır. 1992 yılında yayın hayatına başlamasına rağmen, ülkemizde yaşanan siyasi olaylardan dolayı, 1993 yılında SRT Sivas TV’nin yayın lisansı iptal edilerek kanal kapatılmıştır. Daha sonra  tekrar izin almayı başarıp 2005 yılında tekrar yayın hayatına başlayan kanal, Sivas’ın en çok izlenen yerel televizyonlardan biri olmaya devam etmektedir. Ana merkezi Sivas’ta bulunan televizyon, sadece Sivaslılar tarafından değil Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok yerden takip edilmektedir. Kanal ilk günkü çizgisini ve yayın politikasını başarıyla devam ettirmektedir. İzleyicileri tarafından ilgiyle takip edilen programlarına her geçen gün yenilerini ekleyen kanalı, internet üzerinden izleme keyfini yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kolaytv’ye giriş yapmanız.

 

           SRT Sivas TV kanalına Türksat 4A uydusu üzerinden de ulaşabilirsiniz. Eğer internet üzerinden izlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kesintisiz ve donmadan HD kalite ile sitemizde izleyebilirsiniz. Kanalın sosyal medyadan aktif bir şekilde takip edebileceğiniz hesapları da bulunmaktadır. Birçok yerde ciddi bir izleyici kitlesine sahip olan kanalın özenle hazırlanan programları ilgiyle takip edilmektedir. Kanalda Sivas ilimizin tanıtımı ile ilgili belgesel, program ve haber bültenleri yapılmaktadır. Bunun yanında Türkiye’deki genel gündem ve olaylarla ilgili haber ve program da yapan kanal, akışında bölge halkının sorunlarına da yer vermektedir.

 

          Sivas halkının severek izlediği ve desteklediği kanal, özenle hazırladığı programları izleyicisinin beğenisine sunmaya devam etmektedir. SRT Sivas TV’nin internet sitesine de girerek Sivas ve Türkiye ile ilgili son dakika haberlerini ve gelişmelerini takip edebilirsiniz. Kanalı internet üzerinden istediğiniz her an canlı olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Kesintisiz 7/24 canlı yayının yapıldığı, HD kalite kolaytv sitesine telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. SRT Sivas TV’nin, 23 yıllık bir altyapı geçmişi vardır.  Tecrübeli kanalın şu an yayın akışında bulunan bazı programların isimleri ise şöyle: Dil Kaleme Küsmeden, Erdemli Türküler, Teknoloji ve Hayat… Sivas yöresinin ünlü sanatçılarını da görebileceğiniz programları izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler …