32.2053 TL
35.1156 TL
2500.70 TL

Beyaz Tv

Paylaş :
CANLI TV İZLE

Beyaz TV Canlı Yayınına Genel Bakış

Beyaz TV 24 Mayıs 2010 tarihinde kurulmuştur. Bu tarihten önce faaliyetlerini Ses TV adıyla sürdürmüş olan kanal 2010 itibarıyla yayın politikalarında değişikliğe giderek Beyaz TV adını almıştır. Kanalın sahibi eski Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'tir. Bunun yanı sıra Osman Gökçek kanalın genel yayın koordinatörlüğü görevini de üstlenmiştir. Kanalın yayınladığı programlar arasında film, dizi, siyaset, tartışma, eğlence, müzik, spor, belgesel, çocuk, magazin, sağlık, yaşam, otomobil, yemek, din ve aktüel gibi birçok konular yer almaktadır.

15 Temmuz 2014 tarihinde Beyaz TV ile eş zamanlı olarak Beyaz TV HD yayın hayatına başlamış ve yüksek çözünürlükte yayına geçmiştir. Kanalın ilk kuruluş tarihi her ne kadar 2010 yılı olsa da ilk ulusal yayınını 2014 yılından itibaren gerçekleştirmeye başlamıştır. Bunun sebebi diğer yayıncı kuruluşlarla yapılan anlaşmaların geç imzalanmış olmasıdır. Bu sebeple kanal ulusal yayın hayatına geç başlamak zorunda kalmıştır. Kanalın genel merkezi Türkiye'nin başkenti Ankara'da bulunmaktadır. Kanalın haber editörlüğü görevini Murat Erçin üstlenmektedir.

Beyaz TV Canlı Yayınına Nasıl Ulaşabilirim?

Beyaz TV'nin canlı yayınına erişebilmeniz için aşağıdaki yöntemler kullanılabilir:

Uydu Üzerinden İzleme

Beyaz TV, Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapmaktadır. Uydu alıcınızı aşağıdaki frekans bilgilerine göre ayarlayarak kanalı izleyebilirsiniz:

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: H (Yatay)

Sembol Oranı: 27500 FEC: 5/6

İnternet Üzerinden İzleme

Beyaz TV'nin resmi internet sitesi ve çeşitli canlı TV izleme platformları üzerinden kanalı canlı olarak izleyebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı telefonunuz üzerinden yayını takip edebilirsiniz.

Beyaz TV'de İzleyebileceğiniz Popüler Programlar

Beyaz TV, sevilen ve ilgi çeken programlarıyla izleyicilerine keyifli saatler sunmaktadır. İşte kanalda yer alan bazı popüler programlar:

Beyaz Futbol

Haftalık olarak yayınlanan Beyaz Futbol programı, Türkiye ve dünya futbolu üzerine analizler ve yorumlar sunmaktadır. Programda, önemli maçların değerlendirmeleri ve son gelişmeler yer almaktadır.

Beyaz Ana Haber

Günün önemli haberlerini, siyaset, ekonomi, spor ve yaşam alanlarından aktaran Beyaz Ana Haber, izleyicilere güncel ve tarafsız bilgi sunmayı amaçlamaktadır.

Belma Belen'le Geziyoruz

 

belma belen'le geziyoruz beyaz tvBelma Belen’le Geziyoruz, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan bir gezi programıdır. Türkiye’nin hemen hemen her noktasına seyahatler düzenleyen Belma Belen, gittiği şehirlerin kültürünü izleyicilere aktarıyor. Söz konusu şehirlerdeki önemli bölgelerden ve tarihi yapılardan bahseden Belma Belen, bir yandan da gittiği şehirlerin yemek kültürünü izleyiciler ile paylaşıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen Belma Belen’le Geziyoruz yeni bölüm ile 15:30’da yayınlanıyor.

 

Zirve Yolunda

 

zirve yolunda beyaz tvProgram, kendilerini ülkelerine adayarak zirveye ulaşmak isteyen ve ulaşabilmiş insanların hayatlarını ekrana getiriyor. Seda Demir’in hazırlayıp sunduğu Zirve Yolunda, birbirinden önemli başarı hikayelerini izleyicilere aktarırken, insanların kendilerini geliştirmeleri konusunda çok değerli bilgiler paylaşıyor. Zirvedeki hayatın hem olumlu yönlerini, hem de olumsuz yönlerini ekrana getiren program Beyaz TV ekranlarında yayınlanıyor. Zirve Yolunda yeni bölüm ile her Cumartesi saat 13:00’te ekranlara geliyor.

 

Ne Var Ne Yok

 

ne var ne yok beyaz tvNe Var Ne Yok, Türker Akıncı’nın hazırlayıp sunduğu başarılı haber programlarından biridir. Gündemde yer alan konuların, bu konular hakkında bilgi sahibi olan konuklar tarafından yorumlandığı Ne Var Ne Yok, Perşembe gecelerinin en çok izlenen programlarından biri durumunda. Beyaz TV ekranlarında saat 23:30’da ekrana gelen Ne Var Ne Yok canlı olarak yayınlanıyor. Program, gündem yaratmaya devam ediyor.

 

 

Beyaz Tv dizi alanında oldukça başarılı bir politika yürütmektedir. Kanalın yayınladığı dizilerin birçoğu reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başarmaktadır. Bu nedenle kanal yöneticileri bitmiş olan dizileri dahi gün içerisinde yayınlayarak izleyicileriyle yeniden buluşturmaktadır. Son zamanlarda kanal yeni dizi çekimleri yapmamaktadır. Daha çok eski dizilerin gösterimi ile izleyici ilgisinin devamlılığı sağlanmaktadır. Ayrıca kanalda haftanın belli saatlerinde yabancı sinema filmleri de yayınlanmaktadır.

Haber programlarının sunuculuğunu hafta içi Ferda Yıldırım üstlenirken, hafta sonu sunuculuğunu ise Elçin Açık Özcan gerçekleştirmektedir. Bu programlar aracılığıyla günlük yaşanan sıcak gelişmeler izleyicilere aktarılmaktadır. 

Kanalın en çok ilgi çeken programları arasında Ertem Şener'in moderatörlüğünü üstlendiği Beyaz Futbol programı gelmektedir. Bunun yanı sıra kanalda ilgi çeken diğer programlar ise şunlardır: Ne Var Ne Yok, Söylemezsem Olmaz, Gündem Özel.